Baram rabota

Baram rabota

Хитно барам работа за чистење на домови, станови, влезови, канцелариски објекти

Baram rabota

Baram rabota

Baram rabota za cistenje na domovi delovni objekti zgradi

БАРАМ РАБОТА

БАРАМ РАБОТА

ЧУВАЊЕ НА ДЕЦА, ЧИСТЕЊЕ НА ДОМОВИ, ОРДИНАЦИИ, КАНЦЕЛАРИИ...

барам работа

Барам работа

барам работа кај ветеринар студентка по ветеринарна медицина ...

baram rabota

Baram rabota

Baram rabota za afto mexanicar

Baram rabota

Baram rabota

Baram rabota vo market ...

FINANCEMANT СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА сериозни во 48ч

FINANCEMANT СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА сериозни во 48ч

Јас сум поединец кој нуди кредити на меѓународно ниво.
Со капитал кој ќе се користи за да обезбеди заеми помеѓу
краткорочни и долгорочни поединец од € 300.000 € 2,500.00 да ...

Прикажи го огласот  |   Деловни контакти »  Вработување  |   Скопје - пред 2 седмици, 5 дена
ссс мед. сестра техничар

Ссс мед. сестра техничар

искуство 6 години.комуникативна ,снаодлива, способна. познаванје на програма прима медика и др. и познавање на компјутери.апликација на ампуларна терапија .правенје екг ...

Прикажи го огласот  |   Деловни контакти »  Вработување  |   Скопје - пред 3 седмици, 1 ден
Заем нуди сериозни пари да 72h

Заем нуди сериозни пари да 72h

Здраво г-дин / г-ѓа,
Добивање легитимен заем отсекогаш биле голем проблем за
Клиент financiers.La прашањето на кредит и на безбедноста на потребите е нешто што корисниците се повеќе се загрижени за пребарување за заем од легитимен давателот. Каматната стапка на мојот кредит е 3%, а минималниот износ што го даде ...

Прикажи го огласот  |   Деловни контакти »  Вработување  |   Кочани - пред 3 седмици, 4 дена
барам работа - нега и чување на стари лица

Барам работа - нега и чување на стари лица

Барам работа - нега и чување на стари личности по 12 часа од 19.00 навечер до 07.00 наутро. Цена по договор. Контакт: 070/537-511 075/847-921

Прикажи го огласот  |   Деловни контакти »  Вработување  |   Скопје - пред 3 седмици, 5 дена
RABOTA VO  STRANSTVO

RABOTA VO STRANSTVO

BARAM RABOTA VO STRANSTVO PLOCKAR PLOCKI MERMER BUNJA I DRUGO...... ZA OZBILNI PONUDI I SO MK PASOS

Trans-rabota

Trans-rabota

Jas sum Sara,29god. prekrasna trans-devojka,178cm,65kg.Imam dolga vitkana rusa kosa no imam nesreken zivot.Nemam rabota,nemam prijateli,nemam ljubov,nemam pari a sega na 25ti dekemvri ja izgubiv i majkami koja mi bese se,sega ostanav bez nisto ve molam nekoj da mi pomogne.Nemam pari ...

Прикажи го огласот  |   Деловни контакти »  Вработување  |   Скопје - пред 3 седмици, 6 дена
Baram rabota

Baram rabota

Baram rabota vo prodazba, administracija

Besplatno octroies pozajmljivanje između pojedinaca da svoje nevolje

Besplatno octroies pozajmljivanje između pojedinaca da svoje nevolje


Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam omogućiti da dođe na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 5000 € na 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjetima uz kamatnu stopu od 2%. Ne nositi na kredit pa ako ste zainteresirani doći u manje od ...

Besplatno octroies pozajmljivanje između pojedinaca da svoje nevolje

Besplatno octroies pozajmljivanje između pojedinaca da svoje nevolje


Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam omogućiti da dođe na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 5000 € na 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjetima uz kamatnu stopu od 2%. Ne nositi na kredit pa ako ste zainteresirani doći u manje od ...