RENOVIRANJE STANOVI,KUKI I DELOVNI PROSTORII

RENOVIRANJE STANOVI,KUKI I DELOVNI PROSTORII

EFTINO...... RENOVIRAME STANOVI SO ISKUSNA EKIPA NA MAJSTORI.RENOVIRANJETO GO IZVEDUVAME KOMPLET OD RUSENJE DO KLUC NA RAKA.A MOZE I ODREDENI POZICII. TEL.070 634 320

KOSULICI   MESTIME SO HELIKOPTER

KOSULICI MESTIME SO HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI MASINSKI I RAMNIME SO HELIKOPTER. ISTO TAKA VADIME STARI KOSULICI I SEKAKOV POD ZA POSTAVUVANJE NOV POD.070 634 320

заем понуда

Заем понуда

Финансии и банкарство
одлична можност за генерирање на дневен профит преку мрежа !!! Јас го претстави предлозите за secure're во потрага по интернет засекогаш и алатки ги користите за развој на активност, ќе ги преземе за да ги споделат богатството со други и да се постигне вашата финансиска слобода, итни ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 3 седмици, 3 дена   |  Цена: 250000.00 eur
MONTIRANJE BEKATON

MONTIRANJE BEKATON

VRSIME PROFESIONALNA MONTAZA NA BEKATON PLOCKI SO VAS I NAS MATERIJAL, 100% ZAGRANTIRAN KVALTITET I DOLGODTRAJNOST

IZVEDBA - Knauf, Glet, Moleraj, Rafaelo, Fasada....

IZVEDBA - Knauf, Glet, Moleraj, Rafaelo, Fasada....

Spusten Tavan so Gipseni Tabli
Pregrada na Zidovi so Gipseni Tabli - Profil 5cm - 7.5cm -10cm
Oblaga na Zidoli so Gipseni Tabli ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 3 седмици, 6 дена   |  Цена: 1.00 eur
Profesionalno mestenje na bekaton

Profesionalno mestenje na bekaton

Profesionalno mestenje na bekaton
Kontakt: Zoran - 070207521

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 седмици   |  Цена: 1.00 mkd
заем понуда

Заем понуда

Здраво г-дин и г-ѓа Јас ќе им даде поттик за оние кои се во неволја и донесе радост во своето срце. Вас кои имаат финансиски проблеми, вие, кои се отфрлени од страна на финансиските институции за заем апликација. Со цел да се зголеми продажбата и зголемување на вашите финансиски планови ...

NICE - AVTOMATIKA

NICE - AVTOMATIKA

NICE - PROGRAMA - www.niceforyou.com
Programa za avtomatizacija na: dvorni , garazni i industriski vrati, roletni i tendi. Elektromehanicki parking rampi.
. ...

CEMENTNI KOSHULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

CEMENTNI KOSHULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

Mashinski izrabotuvame cementni koshulici i maznime so helikopter.

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSIME,KRSIME I BUSIME SEKAKOV VID NA BETONSI POVRSINI.VADIME PLOCKI KOSULICI I SE DRUGO STO E POTREBNO VO PRVA FAZA ZA RENOVIRANJE NA VASIOT OBJEKT.SUTOT GO IZNESUVAME I ISFRLAME DO DEPONIJA.070 634 320

Продажба на Интернет 800 засилувач!

Продажба на Интернет 800 засилувач!

Најдете преку интернет повеќе од 800 засилувач во Унгарија, Австрија и Германија.
На www.agropijaca.com/rasipaci-mineralnog-djubriva.html ќе најдете голем број на 800 засилувач, кои се подобро и многу поевтини отколку во Србија. Ако купите засилувач или други земјоделски машини во Унгарија, Австрија и Германија, можеме да организираат превоз ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 1 месец   |  Цена: 1.00 eur
Продажба на интернет во 1200 распрскувач и atomizer!

Продажба на интернет во 1200 распрскувач и atomizer!

Најдете преку интернет во 1200 распрскувач / atomizer во Унгарија, Австрија и Германија. На www.agropijaca.com/prskalice.html'll најде прскалки и атомизери, подобро и поевтино

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 1 месец   |  Цена: 1.00 eur
Лектор по македонски јазик

Лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик (со лиценца за лектор), врши лекторирање и јазично уредување на секаков вид текстови и документи каде што се бара службена употреба на македонскиот стандарден јазик (текстови, книги, ТВ-презентации и содржини, семинарски и дипломски работи, магистерски или докторски трудови, законски прописи и акти, медицински упатства, прирачници ...

PROIZVODSTVO NA UKRASNI KUTII NA GOLEMO/MALO

PROIZVODSTVO NA UKRASNI KUTII NA GOLEMO/MALO

Proizvodstvo na ukrasni kutii za podaroci, nakit bovci, kutivcinja za nevestinski bonboni i dr. vo razlicni formi i dimenzii, od karton i moden karton.
PRODAZBA NA GOLEMO I MALO

LIM, BRAVARIJA, KARABINI , MALTER, FASADI, KOSULKI

LIM, BRAVARIJA, KARABINI , MALTER, FASADI, KOSULKI

IZRABOTKA NA LIMARIJA, BRAVARIJA I SITE GRADEZNI RABOTI. MALTER, KARABIONI, KOSULJICI I STIROPOR FASADI. 022 546 964 071 555 157