Производство на украсни кутии на големо/мало

Производство на украсни кутии на големо/мало

Производство на украсни кутии за подароци, накит бовчи, кутивчиња за невестински бонбони и др. во различни форми и димензии, од картон и моден картон.

ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО И МАЛО

FASADI

FASADI

IZRABOTKA NA SITE VIDOVI NAJNOVI FASADI KOMPLET SO FASADNO SKELE
- VNATRESNO MASINSKO MALTERISUVANJE SO ABRIP SO AGOLNI LAJSNI
- IZRABOTKA NA ZIDOVI I SPUSTENI PLAFONI OD GIPS-KARTON VO SITE FORMI ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 5 часа, 27 минути   |  Цена: 1.00 eur
Професионално чистење со RAINBOW машина

Професионално чистење со RAINBOW машина

Вршиме длабинско чистење на вашите лежаи, кревети, гарнитури и тапациран мебел притоа со сигурност вадејќи ги бактериите кои се наоѓаат во нив. Овие бактерии не може да се извадат на друг начин освен со Rainbow системот. Оваа машина помага на луѓе кои се алергични на домашна прашина , како и на ...

RENOVIRANJE STANOVI,KUKI I DELOVNI PROSTORII

RENOVIRANJE STANOVI,KUKI I DELOVNI PROSTORII

EFTINO...... RENOVIRAME STANOVI SO ISKUSNA EKIPA NA MAJSTORI.RENOVIRANJETO GO IZVEDUVAME KOMPLET OD RUSENJE DO KLUC NA RAKA.A MOZE I ODREDENI POZICII. TEL.070 634 320

Вршиме рушење и санирање на оштетени простории

Вршиме рушење и санирање на оштетени простории

Вршиме рушење со сопствена хилта и санирање на оштетени простории.

ELEKRICAR NA POVIK

ELEKRICAR NA POVIK

ELEKRO TEXNICAR INSTALATER IZVEDUVA I POPRAVA ELEKRICNI INSTALACII PROMENA NA SPRATNI TABLI POPRAVKA NA SPORETI BOLERI ITN MONTAZA NA FI SKOPKI ZA ZASTITA OD STUEN UDAR UDAR OD GROM ZASTITA OD PREGREVANE NA INSTALACIJATA ODNOSNO POZAR SKENIRANE NA ELEKRICNA INSTALACIJA I METAL VO ZIDOT SO SKENER ZIRKON 077881939

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 3 дена, 6 часа   |  Цена: 3.00 eur
HIDRO IZOLACIJA

HIDRO IZOLACIJA

IZVEDUVAME HIDRO IZOLACIJA NA TEMELI,PODRUMI,BANJI,TERASI,RAMNI KROVOVI I SEKADE KAJ STO IMA POTREBA.RABOTIME SO SEKAKOV VID NA IZOLACIJA

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSIME,KRSIME I BUSIME SEKAKOV VID NA BETONSI POVRSINI.VADIME PLOCKI KOSULICI I SE DRUGO STO E POTREBNO VO PRVA FAZA ZA RENOVIRANJE NA VASIOT OBJEKT.SUTOT GO IZNESUVAME I ISFRLAME DO DEPONIJA.070 634 320

mestenje laminat kvalitetno so niska cena 40den

Mestenje laminat kvalitetno so niska cena 40den

mestenje laminat kvalitetno so niska cena 40den m2 so najnov alat

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 дена, 6 часа   |  Цена: 40.00 mkd
mestenje laminat brzo i kvalitetno 40den m2

Mestenje laminat brzo i kvalitetno 40den m2

mestenje laminat brzo i kvalitetno so najnov alat

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 дена, 6 часа   |  Цена: 40.00 mkd
Понуда за заем сигурен и брзо

Понуда за заем сигурен и брзо

Ние сме на поединци и ние треба да го поставите на располагање да си помагаат едни со други да вашиот различни финансиски пречки кои се движат од 1000 € до 10 милиони € во интерес на 2,20% Значи сите оние кои се во потреба од пари го прави тоа не постојат ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 дена, 23 часа   |  Цена: 1.00 eur
Jufki domasni

Jufki domasni

domasni jufki racno izrabnoteni so jajca i mleko
400g 50 den
Za naracani 5 pakuvanja besplatna dostava vo Skopje

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 5 дена, 19 часа   |  Цена: 50.00 mkd
Pouzdana opskrba kredita

Pouzdana opskrba kredita

Pozdrav
Vi ste u financijskom hitnu potrebu da svoje projekte ili kako bi se zadovoljile različite financijske poteškoće. Ja sam pojedinac u mogućnosti da vam dati kredit od 1000 do 800.000 € sa stopom od 3 do 5%, ovisno o iznosu koji želite posuditi. Također, moji uvjeti ponude kredita su ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 100.00 eur
PUTZ-FASADA

PUTZ-FASADA

NAJKVALITETNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI NA FASADI,...gi plakate samo dnevnicite.

LEPENJE NA PLOCKI,BUNJA,MERMER,KERLIT,KAMEN,TRAVENTIN

LEPENJE NA PLOCKI,BUNJA,MERMER,KERLIT,KAMEN,TRAVENTIN

Vrsime profesionalno postavuvanje na:
- Vodovod
- Keramicki,granitni,porcelanski plocki ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 1 седмица, 1 ден   |  Цена: 1.00 eur