КУПУВАМ СТАН

КУПУВАМ СТАН

Купувам еднособен или двособен стан во Велес.

Понуди на тел. 076/848-949 во деновите од Понеделник до Сабота од 15-21 часот, а Недела од 8-21 часот.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 3 седмици
prodavam stan sproti noviot teater

Prodavam stan sproti noviot teater

prodavam stan sproti noviot teater na prvi sprat 43m2

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 месец   |  Цена: 11111111.00 eur
stan 95 m2

Stan 95 m2

izdavam-prodavam stan 95m2 vo centarot na veles tel.076 426959 ile

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 2 месеци, 1 седмица
понудата на кредити помеѓу особено во 72 часа

Понудата на кредити помеѓу особено во 72 часа

Вие сте во потребата да се прошири на вашата компанија или да се создаде
општество? или сте во потребата од парите да ги реши
проблем? молам контактирајте ме за повеќе информации. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 2 месеци, 3 седмици
se prodava stan vo centarot na veles 64m2

Se prodava stan vo centarot na veles 64m2

se prodava stan na ul. Blagoj Gorev br. 2. Stanot e 64m2 od koi 56m2 (grejna povrsina) + 8m2 (terasa) + podrum.
30 000 evra
tel. 078 403-612 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 4 месеци, 1 седмица   |  Цена: 30000.00 eur
Издавам стан

Издавам стан

Издавам двособен стан, одлична локација, веднаш спроти официрски, погоден за деловен простор. Итно, цена по договор

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 5 месеци, 4 седмици
Стан 3/4 до 70 метри Тетово

Стан 3/4 до 70 метри Тетово

Во една зграда стил, добро одржувани и со лифт, запослуваш и светли и убави површина од 70 м2, многу добро опремени и опремени, со 3 соби, 1 мала канцеларија за складирање, мала бања, тоалет , мала кујна. Оваа површина е заштитена со оклопни врата.
Електрични апарати. Подземни визба 6M2 со безбедносни ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 9 месеци, 4 седмици
appartement à louer

Appartement à louer

Situation: Beaux bureaux de 3 pièces de 60m2 situés au centre de Lausanne (à la rue Enning) en colocation.

Il est possible de disposer d'une (16, 23 ou 25m2) ou deux pièces selon convention. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 10 месеци, 1 седмица
Se prodava stan vo CENTAR-

Se prodava stan vo CENTAR-

Se prodava 70 m2 stan vo strog centar na Veles na ulica Marsal Tito 34 so 10 m2 podrumski prostor i garaza kaj Lovnoto.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 10 месеци, 2 седмици   |  Цена: 35000.00 eur
Продавам стан, 62m2 плус 14м2 гаража, Велес

Продавам стан, 62m2 плус 14м2 гаража, Велес

Станот се наоѓа на Благој Ѓорев - карши гимназија. Реновиран. Гаражата е под самата зграда.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 1 месец   |  Цена: 39900.00 eur
dvosoben stan vo kompleks uzuzs

Dvosoben stan vo kompleks uzuzs

stan na 2ri sprat od 58m2 i terasa od 7m2 i podrum od 7m2

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 3 месеци
Издавам Стан

Издавам Стан

Издавам празен 62м2 стан на ул.Никола Карев во близина на ОУ Васил Главинов.Станот е реновиран.Цена по договор

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 6 месеци
Prodavam stan spoti noviot teatar

Prodavam stan spoti noviot teatar

Prodavam stan sproti noviot taetar. Pogoden za deloven prostor

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 8 месеци
издавам стан

Издавам стан

Издавам стан на ул: ,,Марксова,, бр2. .

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 9 месеци
Itno se  prodava stan

Itno se prodava stan

Se prodava stan na ulica Blagoj Gjorev 104a/80 vo Sibiem zgradata kaj pazarceto. Stanot ima edna spalna soba so tarasa, pretsoblje, dnevna soba, prodolzena kujna i renovirano wc so elementi. So ova e vklucen i klima ured i protocno boljerce, a ima i samostojno vgradeno parno. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Велес - пред 1 година, 10 месеци   |  Цена: 24500.00 eur