DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 55 m2

DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 55 m2

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO PODRUM VO KISELA VODA OD 55M2+3m2 (PO IMOTEN LIST) NA 6 SPRAT OD 7 SPRATA SO LIFT I CENTRALNO GREENJE NA ODLICNA LOKACIJA, VEDNAS DO O.U. KIRIL PEJCINOVIK ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 17 часа, 35 минути   |  Цена: 41000.00 eur
продавам стан во Кисела Вода

Продавам стан во Кисела Вода

прв спрат
со една спална
први газди 2006 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 9 часа   |  Цена: 55000.00 eur
SE PRODAVA 3-SOBEN STAN VO KARPOS 1

SE PRODAVA 3-SOBEN STAN VO KARPOS 1

Se prodava 3 soben stan od 85m2 so stanbena povrsina od 82m2 i podrum 3m2 vo Karpos 1 sproti zooloska i tenisko igraliste so dve spalni sobi so terasa,dve kupatila, dnevna i trpezarija ,kujna, na 4 od 6 kata

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 9 часа   |  Цена: 95000.00 eur
SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN OD 68M2 SO STANBENA POVRSINA OD 62M2 I PODRUM 6M2 I TOA SO EDNA POGOLEMA SPALNA SOBA SO TERASA,DNEVNA I TRPEZARIJA SO TEREASA,KUJNA.KUPATILO. ODLICEN ZA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MALO NA UL:DONBAS

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 9 часа   |  Цена: 75000.00 eur
КАРПОШ 3 - ЛЕПТОКАРИЈА - РЕНОВИРАН СТАН 118М2 - 3 СПАЛНИ

КАРПОШ 3 - ЛЕПТОКАРИЈА - РЕНОВИРАН СТАН 118М2 - 3 СПАЛНИ

КАРПОШ 3 - ЛЕПТОКАРИЈА - ПРОДАВАМЕ КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН 104М2 (3 СПАЛНИ, БАЊА + ГОСТИНСКО КУПАТИЛО) + 14М2 ТЕРАСИ. ОРИЕНТАЦИЈА НА ДНЕВНАТА ЈУГ СО ПОГЛЕД КОН ВОДНО, ОРИЕНТАЦИЈА НА СПАЛНИТЕ СЕВЕР. 3ТИ КАТ СО ЛИФТ.

ЦЕНА 115 000 ЕВРА ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 14 часа   |  Цена: 115000.00 eur
ЖДАНЕЦ - СЕ ИЗНАЈМУВА / ПРОДАВА КУЌА 265М2, ГРАДБА 2006

ЖДАНЕЦ - СЕ ИЗНАЈМУВА / ПРОДАВА КУЌА 265М2, ГРАДБА 2006

ЖДАНЕЦ - СЕ ИЗНАЈМУВА/ПРОДАВА КУЌА ЛЕПЕНКА, 265М2 + ДВОР. ГОДИНА НА ГАРДБА 2006, ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР ЈУГ, СО СОПСТВЕНО ПАРНО.

КУЌАТА Е НА ЧЕТИРИ НИВОА: ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1000.00 eur
ДЕБАР МААЛО ( DEBAR MAALO) НОВ СТАН 81М2 - СО ИМОТЕН ЛИСТ

ДЕБАР МААЛО ( DEBAR MAALO) НОВ СТАН 81М2 - СО ИМОТЕН ЛИСТ

ДЕБАР МААЛО - ПРОДАВАМЕ НОВ ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН СО ИМОТЕН ЛИСТ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВО БЛИЗИНА НА ЗОО ГРАДИНА. ПОГОДЕН И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.

ИНТИМНА ГРАДБА, ВКУПНО 10 СТАНА, СО ВИСИНА ПР+4+ПТК, СО ЛИФТ, ИЗГРАДЕНА ПО ВИСОКИ СТАНДАРДИ. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1150.00 eur
СТРОГ ЦЕНТАР - СТАН 48М2 - ИДЕАЛЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА

СТРОГ ЦЕНТАР - СТАН 48М2 - ИДЕАЛЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА

СТРОГ ЦЕНТАР (УЛ. МАКЕДОНИЈА) - СЕ ПРОДАВА СТАН 48М2 СО 1 СПАЛНА. ИДЕАЛЕН ЗА КАНЦЕЛАРИЈА. ВИСИНА НА ТАВАН 3,3 МЕТРИ. ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА. КАТ 3/4 БЕЗ ЛИФТ(ИМА МОЖНОСТ ДА СЕ ВГРАДИ). ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР ИСТОК.

ЦЕНА 1500 ЕВРА/М2 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1500.00 eur
ЦЕНТАР (CENTAR) УНИВЕРЗАЛНА - НОВИ СТАНОВИ

ЦЕНТАР (CENTAR) УНИВЕРЗАЛНА - НОВИ СТАНОВИ

ЦЕНТАР - УНИВЕРЗАЛНА - ПРОДАВАМЕ НОВИ СТАНОВИ, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА БЛИЗУ УНИВЕРЗАЛНА САЛА. СИТЕ СТАНОВИ СЕ СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД. ВСЕЛИВИ, СО ИМОТЕН ЛИСТ

41м2 - кат 1/7 - Запад - 1250 евра/м2 + 5000 евра подземен паркинг ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа
КАРПОШ 2 ( KARPOS 2) - НОВИ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ОД 39 до 146м2

КАРПОШ 2 ( KARPOS 2) - НОВИ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ОД 39 до 146м2

ПРОДАВАМЕ ЛУКСУЗНИ СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ОД 39М2 ДО 146М2, ГОТОВИ ОКТОМВРИ 2014. ОБЈЕКТОТ Е СО ВИСОКА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ И ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ВГРАДЕНИТЕ МАТЕРИЈАЛИ. ВИСИНА П+6+ПТК СО 2 ЛИФТА.

РАСПОЛОЖЛИВИ СТАНОВИ: ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа
ДЕБАР МААЛО (DEBAR MAALO) - НОВИ СТАНОВИ ОД 67М2 ДО 89М2

ДЕБАР МААЛО (DEBAR MAALO) - НОВИ СТАНОВИ ОД 67М2 ДО 89М2

ДЕБАР МААЛО - СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ГОТОВИ ОКТОМВРИ 2014ТА. ИНТИМНА ГРАДБА СО ВИСОЧИНА П + 3 + ПТК, СО ЛИФТ, НА ОДЛИЧНА МИРНА ЛОКАЦИЈА. ПРЕДВИДЕНО Е ВГРАДУВАЊЕ НА ДАБОВ ПАРКЕТ 1ВА КЛАСА, 5 КОМОРНИ ПРОЗОРИ СО 3 СТАКЛА, ДЕМИТ ФАСАДА 8ЦМ, ИТАЛИЈАНСКИ ПЛОЧКИ И САНИТАРИЈА, СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ СО БРИТАНСКИ КОТЛИЊА, НАЈЕКОНОМИЧНИ ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа
ДЕБАР МААЛО - НОВ СТАН 67М2 - 2 СПАЛНИ - 1050 ЕВРА/М2

ДЕБАР МААЛО - НОВ СТАН 67М2 - 2 СПАЛНИ - 1050 ЕВРА/М2

ДЕБАР МААЛО - ПОЗАДИ НЕУРОМЕДИКА, ПРОДАВАМЕ СТАН ВО ГРАДБА 67М2, 2 СПАЛНИ, КАТ 1/4 СО ЛИФТ, ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР ИСТОК. РОК НА ЗАВРШУВАЊЕ АВГУСТ 2014.

ЦЕНА 1050 ЕВРА/М2 СО ДДВ (СТАНОТ Е ОД КОМПЕНЗАЦИЈА, ПОЕВТИН Е 100 ЕВРА/М2 ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА) ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1050.00 eur
ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ НОВА - НОВ СТАН 90М2 - 3 СПАЛНИ- 950 ЕВРА/М2

ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ НОВА - НОВ СТАН 90М2 - 3 СПАЛНИ- 950 ЕВРА/М2

ТАФТАЛИЏЕ, КАЈ ГИМНАЗИЈА НОВА, ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 90М2 - ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА, 3 СПАЛНИ, 2 БАЊИ, ТЕРАСА. КАТ 1/9, СО ЛИФТ, ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК. ВСЕЛИВ ДО КРАЈ НА 2013.

ЦЕНА 950 ЕВРА/М2 СО ВКЛУЧЕН ДДВ 5 % ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 950.00 eur
КАРПОШ 4 (КАРПОШ 4) - НОВИ СТАНОВИ 56М2

КАРПОШ 4 (КАРПОШ 4) - НОВИ СТАНОВИ 56М2

КАРПОШ 4 - ДО СИТИ МОЛ, ПРОДАВАМЕ СТАНОВИ ВО ЗАВРШНА ФАЗА НА ГРАДБА 56М2 СО 1 СПАЛНА, НА 4ТИ И 5ТИ КАТ ОД ВКУПНО 12, ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ СО ПОГЛЕД НА ВОДНО

ЦЕНА 1250 ЕВРА/М2 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1250.00 eur
КОЗЛЕ - НОВ СТАН 36М2 СО СПАЛНА

КОЗЛЕ - НОВ СТАН 36М2 СО СПАЛНА

КОЗЛЕ - ПОМЕЃУ СТУДЕНТСКИОТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ И РЕПЛЕК, ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 36М2 СО ПОСЕБНА СПАЛНА, НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ, ОТВОРЕН ПОГЛЕД. ГОТОВ ЈУНИ 2014ТА.

ЦЕНА 1020 ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ДДВ 5% ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 15 часа   |  Цена: 1020.00 eur