HITNO SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

HITNO SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

Se prodava dvosoben stan vo Centar-Debar malo so 68m2 i toastanben del62m2 +podrum6m2 na 1kat od zgrada P+3 poradilokacijata i katnosta pogoden i za Delovenprostor
kontakt 071/236-009

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 7 часа, 33 минути   |  Цена: 75000.00 eur
ODLICNA PONUDA ZA 3 SOBEN STAN VO AERODROM!

ODLICNA PONUDA ZA 3 SOBEN STAN VO AERODROM!

PRODAVAM 3 SOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM
***ODLICNA PONUDA***

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 8 часа, 18 минути
Итна продажба  Тафталиџе

Итна продажба Тафталиџе

итно се продава куќа во Тафталиџe може за куќа а може и за инвеститори, вкупно 618м2, во габарит 206м2, плац со барака, единечна на ќош со висина h-8.80 m

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 9 часа, 2 минути
SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

SE PRODAVA 2-SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MALO

SE PRODAVA 2-SOBEN 68M2 STAN VO CENTAR-DEBAR MALO NA UL:DONBAS NA 1 KAT OD (P+3) NA ODLICNA LOKACIJA SO 1 POGOLEMA SPALNA SOBA SO BALKON,TRPEZARIJA I DNEVNA SO BALKON,KUJNA.KUPATILO I PODRUM OD 6M2 ODLICEN I ZA DELOVEN PROSTOR ZA 75000 EUR ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 2 дена, 3 часа   |  Цена: 75000.00 eur
Stan vo nas. Gorce Petrov, Skopje

Stan vo nas. Gorce Petrov, Skopje

Stanot e kompletno namesten, so 2 spalni, kujna, trpezarija so golema dnevna sto izleguva na golema terasa, hodnik, kupatilo, sopstveno parno, klima ured. Stanot e na prizemje, vo nova zgrada 2012god., prvi gazdi na stanot, ne e iznajmuvan. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 2 дена, 9 часа   |  Цена: 65000.00 eur
Prodavam nov 4-soben stan (72m2) kaj adrialab (pozadi stara rampa)

Prodavam nov 4-soben stan (72m2) kaj adrialab (pozadi stara rampa)

Станот е НОВ, со имотен лист, во нова 4-катна зграда со лифт, со еден влез и приватен подземен паркинг.
Адреса: ул.Дренак бр.6/15
Станот е веднаш вселив, со изваден имотен лист. Има 3 спални, дневна со кујна и трпезарија, наместено купатило и гостинско WC и тераса од 6м2. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 2 дена, 13 часа   |  Цена: 1.00 eur
Prodavam Trosoben stan 75m2 vo centar

Prodavam Trosoben stan 75m2 vo centar

Продавам 3-собен стан од 75м2 во Центар, со чист имотен лист, на ул.9-ти Мај, бр.36. Станот е на 3 (трети) кат, во 5-катна зграда со лифт, централно парно, стабилна струја (без напонски падови) и приватен паркинг со рампа. Лифтот се одржува и по потреба сервисира еднаш месечно. Зградата ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 3 дена, 4 часа   |  Цена: 83000.00 eur
СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН КОНФОРЕН НОВ СТАН НА ВОДНО

СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН КОНФОРЕН НОВ СТАН НА ВОДНО

НА ВОДНО ВО НОВА ЗГРАДА СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН СО ОДЛИЧЕН РАСПОРЕД,НА 2/5 КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО , ВСЕЛИВ ВЕДНАШ СО ИЛ. 52М2 СТАБЕН + 4М2 БАЛКОН, ОРИЕНТИРАН С/И. Ш. 4613 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 3 дена, 8 часа   |  Цена: 61500.00 eur
NOV STAN VO AERODROM NEVSELUVAN POVOLNO

NOV STAN VO AERODROM NEVSELUVAN POVOLNO

Sproti Jane Sandanski, na 4ti kat, trosoben, so dve spalni, gostinsko wc, banja i ostava. Gleda kon bazenot, stana jugoistok. Ima klima, sopstveno parno so kotle, kako i gradsko, extra sanitarija i plochki, hrastov parket, blindor vrata.Cena 1000m2, najniska 70000.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 4 дена, 7 часа
Stan vo strog centar na  Skopje

Stan vo strog centar na Skopje

Se prodava prostran stan od 91 m2 vo gradski zid vo centar na Skopje (nasproti Stara Zeleznicka stanica) na 2 kat.
Stanot se sostoi od: 2-spalni sobi, dnevna, trpezarija, kujna, ostava, banja i WC. Ima centralno parno greenje.
Stanot eodlicno socuvan, pogoden za ziveenje ili kako deloven proctor so cista ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 5 дена, 14 часа   |  Цена: 87000.00 eur
stan na Dzon Kenedi

Stan na Dzon Kenedi

prodavam stan na ulDzon Kenedi vo stara zgrada sproti gimnazijata Cvetan Dimov.Stanot e na 2 kat, na istok.Povrsina na stan e 39m2+7m2 podrum.
cena 25000 evra. cenata ne e fiksna

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 2 часа   |  Цена: 250000.00 eur
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN 58m KARPOS 4 NA PRIZEMJE ZA 45000 EVRA

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN 58m KARPOS 4 NA PRIZEMJE ZA 45000 EVRA

STANOT E SO NAJUBAVIOT RASPORED OD DVOSOBNITE NE E PREPRAV DO KUJNATA SE DOAGA OD DVE STRANI I PREKU DNEVNATA I PREKU DRUG HODNIK NA SAM POCETOK NA KARPOS 4 SO PARKING PRED ZGRADA,SOLIDNO ODRZAN PO IMOTYEN E 52 SO PLUS PODRUM 6 m VO TIVOK DEL MIRNA ULICA

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 4 часа   |  Цена: 45000.00 eur
Продавам стан во нас. Пролет, Скопје

Продавам стан во нас. Пролет, Скопје

Продавам стан во Скопје во нас. Пролет, Центар. Трособен, 70м2, плус 2X20 м2 доградба, карабина. Станбен простор по имотен лист 106 м2 со платени комуналии.
16 м2 подрум
Можна е замена за два помали, еден со доплата или други комбинации.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 78000.00 eur
Se prodava Stan od 76m2 pozadi Univerzalna sala!

Se prodava Stan od 76m2 pozadi Univerzalna sala!

Еколошка зграда со јака изолација и сопствено греење на геотерминални води. Соларен систем за топла вода.
Станот е на 3 спрат во зградата од 5 спрата лифт.
Станот е во нова зграда стара 3 години. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 87000.00 eur
itno prodavam ili menuvam stan vo kozle

Itno prodavam ili menuvam stan vo kozle

prodavam ili menuvam za pogolem stan vo kozle pod restoran dva eleni na glavnata ulica. stanot e trosoben 75 m2 so golem salon i dve spalni sobi so posebna kujna dve terasi i dva toaleta so imoten list. stanot e na vtori kat vo zgrada od tri kata.cenata ne ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 78000.00 eur