Prodavam stan 60 m.kv.

Prodavam stan 60 m.kv.

Prodavam stan 60 m.kv. vo Remo

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 2 седмици, 1 ден   |  Цена: 35000.00 eur
prodavam stan vo karpos bitola

Prodavam stan vo karpos bitola

celosno renoviran zapaden 2 sobi od koi 1 spalna druga dnevna so trpezarija i kujna wc i pretsobje mnogu topol mal no funkcionalen ima i podrum i balkon vredi da se vidi.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 3 седмици   |  Цена: 22500.00 eur
Stan vo centarot na Bitola so povrsina od 90m2

Stan vo centarot na Bitola so povrsina od 90m2

Prodavam nov namesten stan vo centarot na Bitola so povrsina od 90m2
Stanot poseduva ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 3 седмици, 1 ден
Se prodava stan vo centarot na Bitola 90m2

Se prodava stan vo centarot na Bitola 90m2

Se prodava stan vo cenatrot na Bitola So Povrsina od 90m2

-lift ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 2 месеци   |  Цена: 1.00 mkd
hitno prodavam stan

Hitno prodavam stan

PRODAVAM STAN VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA NA ULICA IVAN MILUTINOVIK NASPROTI CRVEN KRST
OD 64 M2 NA TRETI SPRAT ,2 BALKONI + VIZBA + GARAZA + 3 SOBI + NISA + KUPATILO INFORMACII POSLE11 CASOT

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 2 месеци   |  Цена: 40000.00 eur
hitno prodavam stan

Hitno prodavam stan

PRODAVAM STAN VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA NA ULICA IVAN MILUTINOVIK NASPROTI CRVEN KRST
OD 64 M2 NA TRETI SPRAT ,2 BALKONI + VIZBA + GARAZA + 3 SOBI + NISA + KUPATILO ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 2 месеци   |  Цена: 40000.00 eur
Се продава еднособен стан

Се продава еднособен стан

Станот е доста одржан.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 3 месеци   |  Цена: 22500.00 eur
SE PRODAVA NOV STAN 46M2

SE PRODAVA NOV STAN 46M2

Zgradata e nova,se naoga na ul.Peco bozinovski br.54/1,kaj ucilisteto Stiv naumov.
Stanov se naoga na prv sprat,pod nego ima dr.stanovi,nov e,nevselen.
Ima vizba,balkun, 2 sobi(dnevna so kujna i spalna). ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 5 месеци   |  Цена: 650.00 eur
Stan vo Bitola

Stan vo Bitola

Prodavam dvosoben stan kaj Bolnicata vo Bitola.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 5 месеци, 2 седмици
se prodava ili zamenuva stan za kuka

Se prodava ili zamenuva stan za kuka

se prodava ili zamenuva stan od 40 m2 za kuka ili pogolem stan.stanot se naoga na prilepska ...

nedvizen imot kuca

Nedvizen imot kuca

prodavam stan vo Bitola 45 m2
celosno renoviran
cena po dogovor ...

Комплетно реновиран стан 80м2 за 39.500еур

Комплетно реновиран стан 80м2 за 39.500еур

Станот се наоѓа на ул. Партизанска 39/15 на петти спрат, веднаш под Болницата. Комплетно е реновиран, плоцки, врати, дограма, ламинат, бојадисан.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 8 месеци, 1 седмица   |  Цена: 39500.00 eur
СТАН ВО БИТОЛА 122М2 НА ДВЕ НИВОА СО 2 ТЕРАСИ

СТАН ВО БИТОЛА 122М2 НА ДВЕ НИВОА СО 2 ТЕРАСИ

ОБЈЕКТОТ Е ГРАДЕН НАД СИТЕ СТАНДАРДИ,
Се продава стан 125 м2, дуплекс, на две нивоа, во строг центар во Битола, новоградба, во амбиентална улица, во зграда со амбиентален изглед.
Станот има: ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 9 месеци, 1 седмица   |  Цена: 10.00 eur
СТАН ВО БИТОЛА 65М2 ПЛУС 30М2 ДВОР

СТАН ВО БИТОЛА 65М2 ПЛУС 30М2 ДВОР

SE PRODAVA STAN 65M2 I DVOR 30M2 DVOROT E SOPSTVEN I OGRADEN, DVOROT E GRATIS
POVOLNO ZA POSTARI LICA, ILI LICA SO POSEBNI POTREBI ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 9 месеци, 1 седмица   |  Цена: 10.00 eur
Брзо и ефективни решенија за сите ваши финансиски проблеми

Брзо и ефективни решенија за сите ваши финансиски проблеми


Тоа е сите од нас пристигнаа еден ден или други финансиски тешкотии, но се повеќе се занимава: LACROIX.FINANCE е тука за вас! ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Битола - пред 9 месеци, 2 седмици   |  Цена: 10.00 eur