VILLA ''ROZE'' OHRID  APARTMANI  klimatizirani NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ''ROZE'' OHRID APARTMANI klimatizirani NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ‘’ROZE’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat
novi klimatizirani apartmani preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Apartmanite imaat: poseben
vlez(sekoj app.svoj sopstven intimen); klima ured; komplet opremeni kujni(full); sopstveni ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 3 часа, 22 минути   |  Цена: 7.00 eur
Се издава/продава стан во ЦЕНТАР!

Се издава/продава стан во ЦЕНТАР!

Станот е во нова зграда и се наоѓа позади Универзална Сала на Ул. 9-мај
● Салон
● Кујна ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден   |  Цена: 350.00 eur
Се издава стан за студенти

Се издава стан за студенти

Шифра 011 - Се издава стан за студенти 3-4 ца, во Карпош 1, 55м2, со две спални, на 2 кат, нема парно, наместен комплет, вселлив

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 1 час
izdavam stan

Izdavam stan

se izdava namesten stan sproti tc Olimpiko dve spalni 74kv

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 17 часа   |  Цена: 250.00 eur
Се издаваат станови во Козле

Се издаваат станови во Козле

шифра 5789 - Се издаваат станови во Козле празни со кујнски елементи, 60м2 со две спални, во новоградба досега невселени ( можност за наместени со нов мебел ) цена по договор

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 18 часа
Издавам стан, Карпош 1, 2 соби, 68м2

Издавам стан, Карпош 1, 2 соби, 68м2

Се издава скромно наместен двособен стан од 68м2, во Карпош 1, позади Симпо. 3/6 кат ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 3 дена   |  Цена: 160.00 eur
Издавам стан, Карпош 1, 2 соби, 68м2

Издавам стан, Карпош 1, 2 соби, 68м2

Се издава скромно наместен двособен стан од 68м2, во Карпош 1, позади Симпо. 3/6 кат ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 3 дена   |  Цена: 160.00 eur
garsonjera

Garsonjera

Kompletno namestena i opremena ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 2 часа   |  Цена: 180.00 eur
IZDAVAM GARSONJERA 32M2 NOVOGRADBA

IZDAVAM GARSONJERA 32M2 NOVOGRADBA

KOMPLETNO NAMESTENA I OPREMENA , DO NOVA ZEL.STANICA ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 2 часа
SE IZDAVA STAN NOV 40mKOZLE KAJ OLIMPIKO SOO GARAZA  SO PRIVATNO PARNO I LIFT

SE IZDAVA STAN NOV 40mKOZLE KAJ OLIMPIKO SOO GARAZA SO PRIVATNO PARNO I LIFT

STANOT E SO POSEBNA SPALNA CELOSNO NAMESTEN SO NOVI STVARI I NOVA BELA TEHNIKA,GREENJE PRIVATNO SO PARNO KOGA VIE SI IMATE ZELBA ZA PUSTANJE I IMA PLUS KLIMA I IMA GARAZA

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 2 часа   |  Цена: 200.00 eur
SE IZDAVA NOV NAM. STAN KOZLE SO GARAZA KARSI OLIMPIKO 45m ZA 200 EVRA

SE IZDAVA NOV NAM. STAN KOZLE SO GARAZA KARSI OLIMPIKO 45m ZA 200 EVRA

STANOT E CELOSNO NAMESTEN SO NOVI STVARI,LIFT KLIMA,SE IMA OD BELA TEHNIKA , PARNOTO E PRIVATNO KOGA SAKATE VIE SI GO PUSTATE SO TAJMERI PLUS GARAZA TERASA SO TENDA

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 2 часа   |  Цена: 200.00 eur
IZDAVAM GARSONJERA 32M2 NOVOGRADBA

IZDAVAM GARSONJERA 32M2 NOVOGRADBA

KOMPLETNO NAMESTENA I OPREMENA ,VO BLIZINA NA NOVA ZEL.STANICA ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 10 часа   |  Цена: 180.00 eur
Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan

Seizdava namestenstan vo Zelezara soparno, kablovska i bezzicen neogranicen internet pogoden za dvajca studenti ilivraboteni. Cena po dogovor. Informacii na tel :078292113 posle 18:00.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 13 часа   |  Цена: 1.00 mkd
IZDAVAM TROSOBEN STAN VO KARPOSH4

IZDAVAM TROSOBEN STAN VO KARPOSH4

Станот е мношне простран со голема дневна, две спани соби кои се одвоени со ходник, бања и тоалет, две тераси и кујна.
Се наога во мирен ден, околу зградата има парк и голем паркинг и во близина има градинка и училиште. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 6 дена, 23 часа   |  Цена: 12.00 mkd
Apartmani Kate 1

Apartmani Kate 1

Апартманите Кате се сместени во строгиот центар на Охрид. Апартманите со нивниот квалитет и опременост го задоволуваат вкусот и на најпребирливите гости.Климатизирани,со ТВ,Wi - Fi интернет , кујна и бања даваат можност за пријатен одмор за оние што знаат да уживаат.
_______________________
www.apartmentskate.com

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 седмица   |  Цена: 20.00 eur