VILLA ''ROZE'' OHRID  APARTMANI  klimatizirani NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ''ROZE'' OHRID APARTMANI klimatizirani NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ‘’ROZE’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat
novi klimatizirani apartmani preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Apartmanite imaat: poseben
vlez(sekoj app.svoj sopstven intimen); klima ured; komplet opremeni kujni(full); sopstveni ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 час, 2 минути   |  Цена: 7.00 eur
Наместен стан во центар на Скопје

Наместен стан во центар на Скопје

Издавам наместен стан во центар на Скопје. Станот е 65 м2, со парно, во близина на Рамстор.Цена-250 евра.075/475-977

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 15 часа, 49 минути   |  Цена: 250.00 eur
Издавам стан во Автокоманда

Издавам стан во Автокоманда

Издавам комплетно наместен стан од 40м2 . во населба Автокоманда . на 2 спрат.
на улица Јани Лукровски во кулата спроти пазарчето .
Станот е комплетно наместен .. без парно грење . но нис станот поминуват цевките за другите станари . така да не е потребно дополнително грење.. лице за контакт . Даница 076 615 654 ... 075 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 17 часа, 8 минути   |  Цена: 150.00 eur
Се изнајмува стан во Центар

Се изнајмува стан во Центар

Се изнајмува стан во Центар, позади Т.Ц. Буњаковец, комплетно наместен, со клима, интернет, кабловска.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 17 часа, 51 минути   |  Цена: 260.00 eur
Cтан  за туристи (слободно од 30.08.2014)

Cтан за туристи (слободно од 30.08.2014)

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , комплет опремена кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг,интернет.Апартманот е оддалечен 10 мин. од плоштадот и 5 мин.од кејот(пешки).10 минути се оддалечени плажите Куба Либре и Кадмо. Цената е за целиот апартман за ...

Apartmani Kate  2

Apartmani Kate 2

Апартманите Кате 2 се сместени до Охридска банка - Societe Generale на втор и трет спрат . Апартманите со нивниот квалитет и опременост го задоволуваат вкусот и на најпребирливите гости.Климатизирани,со ТВ, интернет , кујна и бања даваат можност за пријатен одмор за оние што знаат да уживаат.

*За две лица - 20 ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 ден, 1 час   |  Цена: 20.00 eur
Apartmani Kate 1

Apartmani Kate 1

Апартманите Кате се сместени во строгиот центар на Охрид. Апартманите со нивниот квалитет и опременост го задоволуваат вкусот и на најпребирливите гости.Климатизирани,со ТВ,Wi - Fi интернет , кујна и бања даваат можност за пријатен одмор за оние што знаат да уживаат.
_______________________
www.apartmentskate.com

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 ден, 1 час   |  Цена: 20.00 eur
izdavam stan

Izdavam stan

Se izdava stan vo Karpos 1 kaj Simpo celosno opremen trosoben dnevna so kujna spalna i detska soba ima i klima tv.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 2 часа   |  Цена: 250.00 eur
izdavam stan

Izdavam stan

Se izdava stan vo Karpos 1 kaj Simpo celosno opremen trosoben dnevna so kujna spalna i detska soba ima i klima tv.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 2 часа   |  Цена: 250.00 eur
Izdavam namesten stan vo Crnice

Izdavam namesten stan vo Crnice

Stanot e trosoben 80m2, so moderna kujna, trpezarija, namesteni spalni. Na raspolagawe e i garaza od 33 m2. Stanot moze da se vidi na sledniot link
http://www.baramdom.com/oglasi/izdavam/stan/skopje/oglas/9939

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 3 часа   |  Цена: 250.00 eur
SE IZDAVA STUDIO 2 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 2 BOBAN

STANOT SE NAOGA UL .PARTIZANSKA VO BLIZINA NA :KOMERCIJALNA BAKA ,CENTAR ,EZERO.VO NEGO IMA: MINI KOJNA SO INVENTAR , KUPATILO,TV,KABLOSKA,PARKIG VO NEGO MOZE DA PRESTOJUVAAT 2 OSOBI SE IZDAVA ISKLUCIVO ZA TURISI, STUDIO 1 I STUDIO 2 SE VO ISTA ZGRADA TE.047-452-612 MO.078-740-395..078-209-663. ..KORISTETEJA ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 ден, 3 часа
SE IZDAVA STUDIO 1 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 1 BOBAN

STANOT SE NAOGA UL.PARTIZANSKA VO BLIZINA NA:KOMERCIJALNA BAKA , CENTAR, EZEROTO.VO STUDIOTO IMA: MINI KUJNA SO IVENTAR , KUPATILO,BALKON ,TV KABLOVSK ,PARKIG.MOZI DA PRESTOJUVAAT 2 OSOBI ,ISKLUCIVO ZA TURISTI..TE 047-452-612.MO.078-740-395. 078-209-663 ..STUDIO 1 I STUDIO 2 SE VO ISTA ZGRADA , KORISTETEJA MAPATA ZA PODOBRO ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 ден, 3 часа
SE IZDAVA STUDIO 3 BOBAN  ..

SE IZDAVA STUDIO 3 BOBAN ..

STANOT SE NAOGA NA SAMIOT KEJ IZMEGU HOTEL ROYAL I HOTEL TINO.VO NEGO IMAT:MINI KULNA SO IVENTAR, KUPATILO, KLIMA TV KABLOSKA FRACUSKI( ZATVOREN) BALKON ,MOZIE DA PRESTOJUVAAT 2 OSOBI , ISKLUCIVO ZA TURISTI TE. .047-452-612 MO.078-740-395. KORISTETEJA MAPATA ZA PODOBRO DA NE PRONAJDETE.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Охрид - пред 1 ден, 3 часа
Izdavam stan vo Kozle

Izdavam stan vo Kozle

Се издава двособен стан од 65м2 во н.Козле позади ресторан Македонска Куќа, целосно наместен, со парно греење за студентки.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 3 часа   |  Цена: 200.00 eur
Barame cimerka

Barame cimerka

Barame treta cimerka za sprat od kuka so poseben vlez vo naselba Kozle.Za poveke informacii kontaktirajte ne na mail: reni_j123@hotmail.com

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Станови  |   Скопје - пред 1 ден, 12 часа   |  Цена: 60.00 eur