Изнајмувам

Изнајмувам

Изнајмувам нива од 5000 м2 во Прилеп. Половина од нивата е засадена со 30 садници на орев кои според бизнис планот на годишно ниво даваат род со околу 3000 евра годишен приход.
Половина од нивата е слободна за други земјоделски култури по избор. ...

места постојат за келнер, келнерка, готвач и Администратор.

Места постојат за келнер, келнерка, готвач и Администратор.

Хилтон Хотели и установи е меѓународен синџир на целосна услуга хотели и летувалишта и предводник на брендот на Хилтон Worldwide.With повеќе од 550 хотели и летувалишта во речиси 80 земји, Хилтон е местото каде што светот го прави историја, го затвора договор, здравици специјални прилики, и добива далеку од ...

ПРОДАЖБА НА КОСТЕНИ НА ГОЛЕМО

ПРОДАЖБА НА КОСТЕНИ НА ГОЛЕМО

Се продаваат костени на големо. За подетални информации јавете се на телефонскиот број 071 254 565

Sadnici

Sadnici

sadnici od praski na papka(okolanti)

Zajam nudi između osobito

Zajam nudi između osobito

Ja vas s posudbe iz 5000 bio 500 € 000 € za jednostavne uvjete. Također sam napraviti ulaganja i zajmova između osobito sve vrste. Nudim kratke, srednje i dugoročne kredite u suradnji sa svojim odvjetnikom. Mi ne znamo svoje koristi i naši transferi pružaju banka za sigurnost transakcije. Za sve vaše zahtjeve ...

PE, PVC and hoses for drip irrigation

PE, PVC and hoses for drip irrigation

Our Company originally is from Bulgaria, but we expand our market in Macedonia.
We offering you PE,PVC and drip irrigation hoses for your home and garden.
We are producing and trading with our high quality products. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Скопје - пред 1 месец, 1 седмица   |  Цена: 60.00 eur
Продаваме две стебла од јасика

Продаваме две стебла од јасика

Стеблата се средна големина и се во кругот од зграда на ул. Јадранска (Павел Шатев) бр.1 Битола.

Заем брзо и итно во 24 часа

Заем брзо и итно во 24 часа

Pozdrav,

Mi smo Amerikanci i nudimo gotovinske kredite za bilo kojeg pojedinca ili poduzeća kojima je potrebna. Naša godišnja kamatna stopa iznosi 2% u potpunosti u svim područjima, osobito u ta područja su: ...

RASAD JAGODI

RASAD JAGODI

rasad jagodi od holandskata sorta el santa

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Битола - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 10.00 mkd
RASAD JAGODI

RASAD JAGODI

rasad jagodi od holandskata sorta el santa

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Битола - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 10.00 mkd
Papaja

Papaja

prodavam sadnici papaja

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица   |  Цена: 180.00 mkd
Paulownia хибрид 9501семе. Единствено во МК со сертификат

Paulownia хибрид 9501семе. Единствено во МК со сертификат

Хибрид добиен со вкрстување на P.Tomentosa и P.Fortunei
- Издржува на температури до -27
- Расте побрзо и дава повеќе дрвна маса од другите видови на пауловнија ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица   |  Цена: 500.00 mkd
Продавам свежи органски гоџи бобинки (Goji Berry, wolfberry,fruit of Lycium barbarum)

Продавам свежи органски гоџи бобинки (Goji Berry, wolfberry,fruit of Lycium barbarum)

За прв пат на нашиот пазар-Свежи ГОЏИ БОБИНКИ. Гоџи (Goji Berry, wolfberry,fruit of Lycium barbarum) ги нарекуваат „бобинки на среќата“, бидејќи носат добро расположение, одличен сојузник се во борбата против болестите и го забавуваат стареењето.

Гоџи Бобинките содржат: ...

ГОЏИ БОБИНКИ (lat. Lycium barbarum; eng. Wolfberry)

ГОЏИ БОБИНКИ (lat. Lycium barbarum; eng. Wolfberry)

Ценети клиенти ,
Започна продажбата на свежи Гоџи бобинки и може да ги порачате одма!
Моќноста на овие мали овошки се должи на: ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Растенија  |   Скопје - пред 3 месеци, 2 седмици   |  Цена: 500.00 mkd
Aronija organska mkd podnebje berba 2014

Aronija organska mkd podnebje berba 2014

aronija (SVEZA,ZAMRZNATA,SUVA)na malo i golemo po extra cena pakovana po (1kg i 0.5 kg Lekovita svojstva i primena
ANTIKANCEROGENO DEJSTVO u visokom procentu ubija maligne celije kod tumora mozga, pluca, debelog creva i jetre (antocijanin i proantocijanidin). ANTIOKSIDANS sprecava stvaranje slobodnih radikala i degeneraciju zdravih celija ...