Професионално чистење со RAINBOW машина

Професионално чистење со RAINBOW машина

Вршиме длабинско чистење на вашите лежаи, кревети, гарнитури и тапациран мебел притоа со сигурност вадејќи ги бактериите кои се наоѓаат во нив. Овие бактерии не може да се извадат на друг начин освен со Rainbow системот. Оваа машина помага на луѓе кои се алергични на домашна прашина , како и на ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 22 часа, 7 минути
Уредување и одржување на дворови

Уредување и одржување на дворови

Вршиме уредување и одржување на дворови.Достапно 24/7

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 22 часа, 21 минути
ЧИСТИМЕ ПОДРУМСКИ ПРОСТОРИИ,  БАЗЕНИ..

ЧИСТИМЕ ПОДРУМСКИ ПРОСТОРИИ, БАЗЕНИ..

ЧИСТИМЕ ПОДРУМСКИ ПРОСТОРИИ, БАЗЕНИ СРЕДУВАМЕ И ОДРЖУВАМЕ ДВОРОВИ.. ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 22 часа, 21 минути
Понуда за заем помеѓу особено

Понуда за заем помеѓу особено

Здраво
Ви се потребни пари заеми меѓу поединците да
соочуваат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 22 часа, 27 минути   |  Цена: 1000000.00 usd
Ponuda kredita između pojedinaca

Ponuda kredita između pojedinaca

Vi ste u potrazi za kredit i niti jedna banka ne želi vam pomoći i da je imao puno problema. Ja sam osoba koja nudi različite vrste kredita za svoje projekte. Budući da globalna kriza ne štedi nikoga, odlučio sam staviti moj kamatna stopa od 3%.
Kontaktirajte me jer imam ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 дена, 19 часа   |  Цена: 1000.00 eur
Baram rabota za cistenje na kukji a moze da cuvam i nekoe postaro zensko lice

Baram rabota za cistenje na kukji a moze da cuvam i nekoe postaro zensko lice

Baram rabota za cistenje na kukji a moze da cuvam i nekoe postaro zensko lice

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 1 седмица
Молерофарбарски услуги

Молерофарбарски услуги

Искусен молер со повеќе од 20 години работно искуство, врши секаков вид на молерофарбарски услуги, брзо евтино и квалитетно. контакт: 070 351 439 Ѓорѓи

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 1 седмица, 2 дена
вилушкар

Вилушкар

располагаме со вилушкар,носивост до 2,5т и висина до 3,5м,вршиме утовар и истовар поволно и професионално.

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 1 седмица, 2 дена   |  Цена: 1.00 mkd
Baram zena za cuvanje bebe

Baram zena za cuvanje bebe

Baram zena za cuvanje bebe (1 godina) od Radisani ili okolinata.

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 1 седмица, 3 дена
Молерисување !!!

Молерисување !!!

Молерисување чисто и педантно за само 25 денари м2, глетување, опшивки на прозори и врати веднаш после нивната промена.

078-936-127 ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 1 седмица, 5 дена
РЕНОВИРАЊЕ НА СИТЕ ГРАДЕЖНИ РАБОТИ ВО ВАШИОТ ДОМ ЕФТИНООООО

РЕНОВИРАЊЕ НА СИТЕ ГРАДЕЖНИ РАБОТИ ВО ВАШИОТ ДОМ ЕФТИНООООО

Опис:

Privatno Vrsam renoviranje na kuki,stanovi i delovni objakti celosno ili popravuvanje ,pravam plan , betoniranje ,stavanje fasada,malteresuvanje el.instalacija, montaza i demontaza na krov ,kupatila,decki sobi,stavanje roletni ,prozori sve dr profesionalno brzo so moe rabotnici mnoguuu EFTINOOOOOOOOOOOOO ,,se na dogovor :) kon tel na za poveke informacii ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 седмици, 1 ден   |  Цена: 1.00 mkd
барам работа

Барам работа

seriozna zena.bara rabota citenje na stanovi delovni.prostorii,domovi

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 седмици, 3 дена
барам работа

Барам работа

seriozna zena.bara rabota citenje na stanovi delovni.prostorii,domovi

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 седмици, 3 дена
baram rabota

Baram rabota

CISTENJE I ODRZUVANJE NA STANOVI I KUKI.

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 седмици, 3 дена
Брзо заем понуда безбеден и сигурен во 72 часа

Брзо заем понуда безбеден и сигурен во 72 часа

Здраво,
Ви треба финансирање за вашите проекти , треба финансирање за да го поставите вашиот долгови, или да плаќаат сметки кои се оставени неплатени со месеци. Вие сте поединец или шопинг и сте во моментов има потреба од пари за да ги задоволат вашите потреби или вашиот проект, а потоа се ...

Прикажи го огласот  |   Услуги »  Помош во домот  |   Скопје - пред 2 седмици, 4 дена