ВИАГРА НА ХЕРБАЛНА БАЗА-КОЗЈИ РОГ!

ВИАГРА НА ХЕРБАЛНА БАЗА-КОЗЈИ РОГ!

ПРОДАВАМ ВИАГРА НА ХЕРБАЛНА БАЗА НАПРАВЕНА ОД РАСТЕНИЕТО КОЗЈИ РОГ ПОТПОЛНО СИГУРНА И ПРОВЕРЕНА БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ И ДРУГИ ПОСЛЕДИЦИ. ЕДНА КАПСУЛА ИМА ДЕЈСТВО ОД 3 ДО 6 ЧАСА ТВРДА ЕРЕКЦИЈА. ЕДНА КАПСУЛА ЧИНИ 300ДЕНАРИ И СЕ ПРОДАВААТ ПО 2 ИЛИ ПОВЕЌЕ. ЗА ЦЕЛО ПАКЕТЧЕ ИМА ПОСЕБНА ЦЕНА.
Desicription:This ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 16 часа, 40 минути   |  Цена: 300.00 mkd
ГАВЕЗ ГЕЛ

ГАВЕЗ ГЕЛ

Гел од екстракт од корен од Гавез (Symphytum) кој содржи слуз, танини, алантоин, ја подобрува епитализацијата на кожата и помага во обнова на ткивата. Богат со неопходни витамини, минерали, амино и есенцијални етерни масла кои помагаат во секој проблем со кожата, мускулите и ткивата. Производ кој веќе 80 години се ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 седмица, 1 ден   |  Цена: 1.00 mkd
Slim5,najdobar priroden preparat za slabeenje

Slim5,najdobar priroden preparat za slabeenje

Slim5 e najdobar preparat za slabeenje na pazarot.
100% priroden,po specijalno napravena formula od nasite vrvni eksperti.
Ovoj preparat ke vi ja vrati nasmevkata na lice,zasto ke vi go podobri ne samo izgledot,tuku i zdravjeto. ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 седмица, 4 дена   |  Цена: 1500.00 mkd
PERUVIAN MACA,resenie za maski i zenski sterilitet,konecno i kaj nas!!!

PERUVIAN MACA,resenie za maski i zenski sterilitet,konecno i kaj nas!!!

Semejtvo e nesto najskapoceno vo zivotot.
Sopstvenoto dete e najdragoceniot podarok koj mozeme da si go podarime!!!
Konecno ima resenie za vasite maki!!! ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 седмица, 4 дена
PROLONG,protiv predvremena ejakulacija

PROLONG,protiv predvremena ejakulacija

Prolong e priroden preparat,potpolno neskodliv,za site luge koi imaat problemi so predvremena ejakulacija. Ovoj medicinski problem sega ima resenie,a toa e Prolong!!! Osven toa,prolong se koristi i kako odlicen sedativ Poracajte na telefon 078213679 ili 076309778 ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 седмица, 4 дена   |  Цена: 1550.00 mkd
Prosize,prirodna vijagra

Prosize,prirodna vijagra

Impotencija e se pogolem problem i zatoa luge baraat resenie vo vid na vijagra i slicno.Nie vi nudime proizvod koj e priroden,nema nesakani efekti vo vid na pokacen krven pritisok i tahikardija i slicno.
Ovoj proizvod e TRAJNO RESENIE ZA VASITE PROBLEMI,zasto so kontinuirana upotreba od tri ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 седмица, 4 дена   |  Цена: 1550.00 mkd
Lekovi za kosa

Lekovi za kosa

Stranski lek za zdrava i cvrsta kosa, prvut, kelavost-nova kosa. So garancija! ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 3 седмици, 2 дена
ЛЕКОВИ НА ПРИРОДНА БАЗА

ЛЕКОВИ НА ПРИРОДНА БАЗА

ЧАЕВИ ЗА ДИАБЕТИС-шекер,ЧАЈ-за бубрези,ЧАЈ-за анемија,ЧАЈ-за мингрена,ЧАЈ-за псоријаза.висок притисок,за желудник, чај за нервоза.за хепатит,ЧАЈ-за бактерија.за синуси капки,маст,уле.за бронхит-имполон сируп.за РАК-витадон.сируп,за простата,захелио бактер,за габицна ифекции,за хемороиди,за акни-и антидол восоцна плоцка

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 3 седмици, 3 дена   |  Цена: 10.00 mkd
KAMAGRA GELLY,CIALIS BILJNI,SUPER KAMAGRA...

KAMAGRA GELLY,CIALIS BILJNI,SUPER KAMAGRA...

Tadacip,super cialis,4 20mg-16eur
Kamagra SUMECE,tablete,7 100mg-18eur
Kamagra oral gelly,gel,7 100mg-15eur ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 месец   |  Цена: 1.00 eur
KAMAGRA GELLY,SUPER KAMAGRA,BILJNI CIALIS....

KAMAGRA GELLY,SUPER KAMAGRA,BILJNI CIALIS....

Tadacip,super cialis,4 20mg-16eur
Kamagra SUMECE,tablete,7 100mg-18eur
Kamagra oral gelly,gel,7 100mg-15eur ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 месец, 2 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Физиотерапевт/ Fizioterapevt

Физиотерапевт/ Fizioterapevt

Дипломиран Физиотерапевт нуди физикална терапија во домашни услови.
-Секаков вид на медицинска масажа
*масажа кај вискок крвен притисок ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 месец, 2 седмици
KAMAGRA GELLY,KAMAGRA SUPER,BILJNI CIALIS...

KAMAGRA GELLY,KAMAGRA SUPER,BILJNI CIALIS...

Tadacip,super cialis,4 20mg-16eur
Kamagra SUMECE,tablete,7 100mg-15eur
Kamagra oral gelly,gel,7 100mg-15eur ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 1 месец, 3 седмици   |  Цена: 1.00 eur
CIALIS BILJNI,KAMAGRA GELLY,SUPER KAMAGRA...

CIALIS BILJNI,KAMAGRA GELLY,SUPER KAMAGRA...

Tadacip,super cialis,4 20mg-16eur
Kamagra SUMECE,tablete,7 100mg-15eur
Kamagra oral gelly,gel,7 100mg-15eur ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 2 месеци   |  Цена: 1.00 eur
Duhoven Sovetnik lek za vasata TeloDusa

Duhoven Sovetnik lek za vasata TeloDusa

Duhoven Sovetnik pomagam vo lekuvanje na razni bolesti pocnuvajki od polenite do najteskite kako rak,dijabetis,srcevi bolesti i slicni .Nadminete gi vasite maki bez apcinja,skapi operacii i pomognete i na vasata TeloDusa da se vratite vo zdravjeto,vo srekata i ubaviot i ispolnet zivot koj sto go zasluzuvate ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 2 месеци   |  Цена: 200.00 mkd
OSTEOCARE ® Original 90 Tabs

OSTEOCARE ® Original 90 Tabs

Osteocare® Original помагаат во одржување на здрави коски, и е број 1 витамински додаток во Англија.
ОРИГИНАЛ!!! Таблетите се купени за лична употреба, но се повеќе непотребни.
Во ЕуроФарм се 367ден за 30 таблети. Јас нудам 90 таблети за 800 ден. ...

Прикажи го огласот  |   Препарати и лекови »  Лекови  |   Скопје - пред 2 месеци, 1 седмица   |  Цена: 800.00 mkd