се продава кука во населба д.груев

Се продава кука во населба д.груев

се продава кука во населба дане груев со регулирана правна документација ,куката се наоѓа во веднаш позади школото цена по договор !!! контакт драги

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 1 седмица
Dolen kat od baraka so golema dvorna povrshina

Dolen kat od baraka so golema dvorna povrshina

Se prodava dolen kat od dvospratna baraka vo Butel 1, so stanbena povrshina 79m2 I dvorno mesto 400m2 so moznost za dogradba.Barakata se naogja karshi glavniot vlez na ucilishteto Zivko Brajkovski.Cena 90.000 evra I moznost za dogovor, kako I moznost za zamena so stan I doplata.Javete ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 1 седмица   |  Цена: 90000.00 eur
Продавам викендица во Маврово

Продавам викендица во Маврово

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и 25м2 поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработена со камен и фасадна цигла. Со имотен лист.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 35000.00 eur
Продавам плац со куќа во Припор

Продавам плац со куќа во Припор

Се продава плац од 765м2 и куќа од 200м2, карабина, легализирана, со имотен лист. Цена 100.000 евра, може и замена за стан со ваша доплата

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 100000.00 eur
Се изнајмува куќа во Кисела вода 100м2

Се изнајмува куќа во Кисела вода 100м2

Изнајмувам куќа во Кисела вода - нас. 11 Октомври , наместена или ненаместена со парно греење, 100 м2 со 3 соби и 200 м2 уреден двор со градина, тераса и сопствена гаража сето тоа заградено со кована ограда. Одлично место за живеење со екстра достапна и поволна цена.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици
Се издава куќа Без Газди во Кисела Вода 100м2

Се издава куќа Без Газди во Кисела Вода 100м2

Се издава куќа во Кисела вода - нас. 11 Октомври , наместена или ненаместена со парно греење, 100 м2 со 3 соби и 200 м2 уреден двор со градина, тераса и сопствена гаража сето тоа заградено со кована ограда. Одлично место за живеење со екстра достапна и поволна цена.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици
Викендица во Маврово

Викендица во Маврово

Се продава викендичка во Маврово 60м2 плус поткровје 18м2 и подрум 20м2 со дворно место 670м2. Викендицата се наоѓа во место викано Белички канал еден км. од браната накај ски центарот. За имотот поседувам имотен лист. Цена по договор.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици
продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам куќа на одлично место карши општина Чаир на сама главна улица

Продавам куќа на одлична локација, на самата главна улица, карши општина Чаир. 63+30м2 куќа, 400м2 дворно место, 35м2 гаража. Одлична можност за доградба или изградба на станбен и деловен простор.

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици
Продавам новоизградена куќа (2002) во Припор

Продавам новоизградена куќа (2002) во Припор

Продавам куќа на два ката со површина од 112 м2 + 20 м2 подрумски простории. Дворот е со големина од 550 м2. Куќата има сопствено парно и се наоѓа во мирен дел до ОУ Круме Кепески. Тел. 078/284-601; 072/257-245

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 105000.00 eur
НОВА КУЌА ВО ВЛАЕ - Поволно!

НОВА КУЌА ВО ВЛАЕ - Поволно!

Нова куќа во Влае на Иван Цанкар бр.54а ( со поглед кон Градинката).
-Сутерен -Предвиден за студио. -Приземје- Дневна соба, кујна гостински тоалет.
-Спрат-Родителска спална со купатило, две спални со засебно купатило. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 4 седмици   |  Цена: 117000.00 eur
Продавам викендичка со земјоделско земјиште во с. Бунарџик

Продавам викендичка со земјоделско земјиште во с. Бунарџик

Продавам викендичка 45 м2 и земјоделско земјиште 1400 м2 во с. Бунарџик, нас. Илинден. Гаража, овоштарник и лозје, вода, струја, бунар. На главен пат.

Контакт телефон: 070/245-855

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 2 месеци, 4 седмици   |  Цена: 25000.00 eur
Se Prodava Kuka vo Gazibaba - ITNO !!

Se Prodava Kuka vo Gazibaba - ITNO !!

Se prodava kuka vo gazibaba 237 kvadrati 2 sprata i podkrovlje so dvorna povrsina 35 kvadrati, kukata e so centralno greenje, kukata e nova i se naoga karsi samoposlugata Agrokomerc vo gazibaba do Tutunsuz Dzamija. kukata ima 2 sobi, 2 saloni, 2 kuini, 2 kupatili, 1 spajz i podkrovlje. Kukata ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 3 месеци   |  Цена: 80000.00 eur
Барака

Барака

Се продава барака во населба Лисиче, спроти трговскиот, 65 м2, двор 310 м2 (откупен), со маркица за градба во основа 125 м2, висина до венец 8,70 м. ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 3 месеци   |  Цена: 80000.00 eur
Kukja karabina Taftalidze Skopje

Kukja karabina Taftalidze Skopje

Prodavam karabina vo Taftalidze 1 pozadi Georgi Dimitrov , plac 330m2 , karabina 400m2.So plateni komunalii i site potrebni dozvoli. Cena 240.000 evra ...

Прикажи го огласот  |   Недвижен Имот »  Куќи  |   Скопје - пред 3 месеци   |  Цена: 240000.00 eur