se prodava kada 150x70cena povolna so montaza 2000 den

Se prodava kada 150x70cena povolna so montaza 2000 den

se prodava kada 150x70cena povolna so montaza 2000 den
Bez montaza 1500 tel 070515818 070223656

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Санитарија  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 2000.00 mkd
se prodava kada 150x70cena povolna so montaza 2000 den

Se prodava kada 150x70cena povolna so montaza 2000 den

Se prodava kada 150×70 mnogu malce koristena kako nova e cenata e 2000 den so montaza ili bez montaza 1500 den kontakt 070 515 818 ili 070 223 656

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 2000.00 mkd
Proizvodstvo i prodazba na bebeski krevetcinja

Proizvodstvo i prodazba na bebeski krevetcinja

Креветчињата се со стандардна димензија (120 X 60)
Изработени се од сува бука и лакирани со 100% сјаен лак, истите се натур - природна боја на дрвото како на сликите (ДОМАШЕН ПРОИЗВОД СО НАЈЧИСТО И НАЈДОБРО ДРВО ЗА НАЈВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦАТА).
Цените се фабрички - сопствено производство

Ние произведуваме и продаваме мебел за апартмани, барови, ресторани, дискотеки

Ние произведуваме и продаваме мебел за апартмани, барови, ресторани, дискотеки

Ние произведуваме и продаваме мебел за апартмани, барови, ресторани, дискотеки;
школки од 50 евра, кабини од 90EUR, бар маси од 30 евра, бар столици од 25 евра,
DJ кабини, кабина Монте Карло 120 EUR / метар, бар маса од 60 EUR / ЕЕЗ, седентарен начин на тапациран мебел и аголна, Завртки без ...

EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI

EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI

EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI OD ISKUSEN I PROFI MASER 077 811 663

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 20.00 eur
Ukrasuvam dvorovi stanovi i kujki za nova godina

Ukrasuvam dvorovi stanovi i kujki za nova godina

ukrasuvam kujki dvorovi stanovi ya Nova godina ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 700.00 mkd
Ponuda kredita između pojedinaca

Ponuda kredita između pojedinaca

Pozdrav, gospodin i gospođa
Mi smo financijski i kreditna agencija osnovana od travnja 2007. Naš cilj je da socijalni stavljajući zbroj 2.000.000 € dostupan svim ljudima u financijskim poteškoćama. Ta sredstva su dane u obliku kredita uz kamatne stope u rasponu od 3 do 14%, a dostupni su svim ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 135.00 eur
Masina za pletenje TRSKE i stukatur

Masina za pletenje TRSKE i stukatur

Masina za pletenje trske, I TRSKA pletena!!!
Trska je prirodni, ekoloski materijal za izolacije, ograde, baste, tende, suncobrane... Proizvodim stukature, pletenu trsku koja je jednostavna za montazu, uz povoljnu cenu. Mnoge gradjevinske firme koriste moju pletenu trsku, sto je garancija dobrog kvaliteta...
Zoran Temenugov, Curug ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Електричен алат  |   Скопје - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Дезениран мини фустан

Дезениран мини фустан

Сексепилен мини фустан чии преден дел е пократок а задниот дел подолг.Црна боја е и целиот е од чипка, а од градите до папокот е испреплетен со врвка. Ракавите се до лакти , од каде продолжуваат раскошно да се шират. Идеален е за специјални прилики. Ја буди фантазијата и ја ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Облека  |   Скопје - пред 2 месеци, 4 седмици   |  Цена: 2190.00 mkd
Долг чипкан фустан со шлиц

Долг чипкан фустан со шлиц

Сексипилен долг чипкан фустан со зашеметувачки отвор кој ке го полуди секој маж! Целиот фустан е изработен од провидна црна чипка со декоративни орнаменти. Деколтето е прилично длабоко, а должината на фустанот достига до глуждовите. Од десната страна под пазувите започнува страничен отвор кој се регулира со врвки до бедрото ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Облека  |   Скопје - пред 2 месеци, 4 седмици   |  Цена: 2490.00 mkd
Машина за шиење Багат - Јадранка

Машина за шиење Багат - Јадранка

Електрична машина за шиење, исправна, неупотребена.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

нега на старо лице

Нега на старо лице

Се бара жена за нега на старо лице
Работно време секој ден од 09 до 16часот и сабота
Цена по договор

Tremo pecki

Tremo pecki

Se prodavaat dve termo pecki 6 i 3. Peckite se vo odlicna sostojba i se koristat. Se prodavaat poradi selenje.