Soncevi Kolektori

Soncevi Kolektori

Квалитетни термосифонски сончеви колектори за загревање на топла санитарна вода,без притисок со слободен пад на водата.
Колекторски системи од
100л = 13.500 ден 200л = 18.790 ден ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 220.00 eur
МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ ЗА ЅИДАНИ ОГРАДИ

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ ЗА ЅИДАНИ ОГРАДИ

--ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНИ КАПАЦИ ЗА ЅИДАНИ ОГРАДИ-ЕВТИНО,САМО 1000ДЕН ЗА 1М ДОЛЖИНА(ДОКОЛКУ ШИРИНАТА Е ДО 30 СМ).ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И ФИНА ОБРАБОТКА НА ИВИЦИТЕ И МОНТАЖА ГРАТИС.ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ЗА БЕЛИОТ МЕРМЕР СО МАЛИ СИВИ НИЈАНСИ И СИВОПЛАВИОТ МЕРМЕР(ГИ ИМАТЕ НА СЛИКИТЕ).
--ИЗРАБОТКА И НА ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 1000.00 mkd
МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-МОНТАЖА ГРАТИС

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-МОНТАЖА ГРАТИС

ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ ЗА САМО 10 ЕВРА ЗА 1М ДОЛЖИНА И МОНТАЖА ГРАТИС.СОФИНА ОБРАБОТКА НА ИВИЦИТЕ ,МЕРМЕРОТ Е БЕЛ СО МАЛИ СИВИ НИЈАНСИ И ВИСОК СЈАЈ.
ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНА БУЊА,СКАЛИ,ШАНКОВИ,ПЛОЧКИ ОД ПРИРОДЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН, КАМИНИ И ДР.
НУДИМЕ И МАЈСТОРИ СО ДОЛГОГОДИШНО РАБОТНО ИСКУСТВО ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 10.00 eur
Декоративен камен за двор

Декоративен камен за двор

Изработуваме бели и сиви мермерни декоративни камчиња погодни за уредување на дворови,патеки,и сл.Цената е многу поволна само 300 ден за вреќа од 50кг.
Тел.078-333079 или 075 -230037

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 5.00 eur
МЕРМЕРНА БУЊА-ЕВТИНО

МЕРМЕРНА БУЊА-ЕВТИНО

ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНА БУЊА МНОГУ ПОВОЛНО.ИМАМЕ БЕЛА ,ЖОЛТА,КАФЕНА,ЦРВЕНКАСТА,СИВА,СИВОБЕЛА И ДР.ЦЕНАТА Е 1000-1200 ДЕН ЗА 1М2 (ЗАВИСИ КОЈА БОЈА) И ШИРИНАТА НА ПЛОЧКИТЕ Е 5 ИЛИ 6 СМ.
МОЖЕ ДА СЕ ИЗРАБОТАТ И ДРУГИ ГОЛЕМИНИ ПО ВАША ЖЕЛБА.
НУДИМЕ И МАЈСТОРИ ЗА РЕДЕЊЕ НА ИСТАТА. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 16.00 eur
МЕРМЕРНА БУЊА И УКРАСЕН КАМЕН

МЕРМЕРНА БУЊА И УКРАСЕН КАМЕН

МЕРМЕРНА БУЊА -ЗА САМО 1100 ДЕН ЗА 1М2-ЖОЛТА,БЕЛА,СИВА,ЦРВЕНКАСТА,БЕЛА СО ЦРНИ ТОЧКИ И ДР.НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ КАКО ОД БАЈКИТЕ.
ПЛОЧКИ ОД ПРИРОДЕН КАМЕН-ВО МНОГУ БОИ-ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ УРЕДУВАЊА.
МЕРМЕРНИ И ГРАНИТНИ ПЛОЧКИ.СКАЛИ,КАМИНИ,ШАНКОВИ И ДР. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 1100.00 mkd
НАДГРОБНИ СПОМЕНИЦИ

НАДГРОБНИ СПОМЕНИЦИ

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА НАДГРОБНИ МЕРМЕРНИ СПОМЕНИЦИ.ЦЕНА ОД 550 ЕВРА ПА НАГОРЕ (ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА И МОНТАЖАТА)

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 3 седмици   |  Цена: 550.00 eur
Молерисување ,глетување,опшивки на прозори и врати.

Молерисување ,глетување,опшивки на прозори и врати.

Молерисување чисто и педантно за 25 денари м2.Глетување брзо и квалитетно по поволни цени.

PVC Stolarija (Vrati, prozorci.....)

PVC Stolarija (Vrati, prozorci.....)

EXTRA ponuda za PVC prozorci i vrati izraboteni spored avstriski standardi KMG po povolni ceni. Kontaktirajte ne i nie ke vi dademe ponuda koja nema da mozete da ja odbiete. Ispratete go vaseto baranje na mail ili preku telefon.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 4 месеци, 4 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Продавам гарнитура

Продавам гарнитура

Продавам гарнитура од два троседа и една фотеља со механизми за спуштање во црвена боја

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 4 месеци, 4 седмици   |  Цена: 28000.00 mkd
katanec katanci

Katanec katanci

na golemo i malo ceni 250 den do 350 den. siti katanci se po dva kluca .

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Скопје - пред 4 месеци, 4 седмици   |  Цена: 300.00 mkd
Gips karton Profesionalna izvedba na gips karton , molerski uslugi i fasadi

Gips karton Profesionalna izvedba na gips karton , molerski uslugi i fasadi

Izveduvame se od gips karton, molerski uslugi, fasada i drugo. Se toa brzo i kvalitetno po najniski ceni. ...

IZRABOTKA NA KUJNI, PLAKARI ...

IZRABOTKA NA KUJNI, PLAKARI ...

Izrabotuvame mebel ( so nad 20 god iskustvo )shodno odredeniot vas budzet- standarden ili luksuzen : kujni, plakari, kancelariski mebel,detski sobi,spalni, komodi...od oplemeneta iverica,medijapan (visoko sjaen ,polovina sjaen, mat),furnir, folija. Profesionalno,ne od hobi,kvalitetno i na vremeno izraboteno so kvalitetni materijali, i so prikaz vo 3D ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 5 месеци   |  Цена: 11.00 mkd
Montirame laminat

Montirame laminat

Montirame laminat za 60denari/m2

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 5 месеци   |  Цена: 60.00 mkd
Молерисување ,глетување,опшивки на прозори и врати.

Молерисување ,глетување,опшивки на прозори и врати.

Молерисување чисто и педантно за 25 денари м2.Глетување брзо и квалитетно по поволни цени.
Oпшивки на прозори и врати.