MONTIRANJE BEKATON

MONTIRANJE BEKATON

VRSIME PROFESIONALNA MONTAZA NA BEKATON PLOCKI SO VAS I NAS MATERIJAL, 100% ZAGRANTIRAN KVALTITET I DOLGODTRAJNOST

IZVEDBA - Knauf, Glet, Moleraj, Rafaelo, Fasada....

IZVEDBA - Knauf, Glet, Moleraj, Rafaelo, Fasada....

Spusten Tavan so Gipseni Tabli
Pregrada na Zidovi so Gipseni Tabli - Profil 5cm - 7.5cm -10cm
Oblaga na Zidoli so Gipseni Tabli ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 дена, 5 часа   |  Цена: 1.00 eur
EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI

EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI

EROTSKA MASAZA SAMO ZA DAMI OD ISKUSEN I PROFI MASER 077 811 663

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 4 дена, 15 часа   |  Цена: 20.00 eur
Prodavan zamrznuvac obodin 400 l

Prodavan zamrznuvac obodin 400 l

Prodavam zamrznuvac obodin 400L ...

Profesionalno mestenje na bekaton

Profesionalno mestenje na bekaton

Profesionalno mestenje na bekaton
Kontakt: Zoran - 070207521

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Услуги  |   Скопје - пред 5 дена, 16 часа   |  Цена: 1.00 mkd
tus kadi , kabini , paravani ,djakuzi

Tus kadi , kabini , paravani ,djakuzi

izrabotka i montaza na tus kabini i paravani po standardna i vonstandardna dimenzija
se izrabotuvaat od alominiumski profil, kaleno staklo, sharki zid-staklo , stako-staklo, drzaci za fiksno staklo, mehanizmi za otvarajne

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Санитарија  |   Скопје - пред 6 дена, 5 часа   |  Цена: 1.00 mkd
tus kadi , kabini , paravani ,djakuzi

Tus kadi , kabini , paravani ,djakuzi

izrabotka ,servis i montaza na djakuzi od makedonsko proizvodstvo ima tri sistemi standard , exclusive,deluxe
dodatoci mini dizni,svetlo vo razlicni boi ,grejac , baterija vgradena na kada ,kontroler so radio, pernice i racka

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Санитарија  |   Скопје - пред 6 дена, 5 часа   |  Цена: 1.00 mkd
ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ   , ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАРИ..

ИЗРАБОТКА НА КУЈНИ , ЛИЗГАЧКИ ПЛАКАРИ..

Изработуваме ( со над 20 год. искуство ) и богати со идеии и совети : кујни (луксузни или стандардни) , плакари ( лизгачки, со тивко лизгање и долга експлоатација и обични ) ,детски соби,спални, канцeлариски мебел,комоди и се друго по нарачка.Професионално (не од хоби),навремено, приказ во 3D анимација, квалитетно, со квалитетни материјали ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 11.00 mkd
заем понуда

Заем понуда

Здраво г-дин и г-ѓа Јас ќе им даде поттик за оние кои се во неволја и донесе радост во своето срце. Вас кои имаат финансиски проблеми, вие, кои се отфрлени од страна на финансиските институции за заем апликација. Со цел да се зголеми продажбата и зголемување на вашите финансиски планови ...

Sigurnosni vrati i sefovi

Sigurnosni vrati i sefovi

Изработката на вратите е со високо квалитетен материја се со цел да обезбедиме сигурност во Вашиот дом,
Изработуваме врати и сефови во станови и куќи по ваша мерка,
Изработуваме и против пожарни врати, ...

Брачен кревет (спална)

Брачен кревет (спална)

Се продава брачен кревет со душек 200мм - 160 мм,користен две години купен од Форма Нова.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 1 седмица, 1 ден   |  Цена: 7000.00 mkd
NICE - AVTOMATIKA

NICE - AVTOMATIKA

NICE - PROGRAMA - www.niceforyou.com
Programa za avtomatizacija na: dvorni , garazni i industriski vrati, roletni i tendi. Elektromehanicki parking rampi.
. ...

2 столици (еко кожа).

2 столици (еко кожа).

Се продава 1 столицa (еко кожа).

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Мебел  |   Скопје - пред 1 седмица, 2 дена   |  Цена: 1500.00 mkd
CEMENTNI KOSHULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

CEMENTNI KOSHULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

Mashinski izrabotuvame cementni koshulici i maznime so helikopter.

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSENJE I KRSENJE NA BETONSKI ZIDOVI I PLOCI

RUSIME,KRSIME I BUSIME SEKAKOV VID NA BETONSI POVRSINI.VADIME PLOCKI KOSULICI I SE DRUGO STO E POTREBNO VO PRVA FAZA ZA RENOVIRANJE NA VASIOT OBJEKT.SUTOT GO IZNESUVAME I ISFRLAME DO DEPONIJA.070 634 320