МЕРМЕР И УКРАСН КАМЕН

МЕРМЕР И УКРАСН КАМЕН

--ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНА БУЊА-ВО МНОГУ БОИ
--ИЗРАБОТКА НА ПЛОЧКИ ОД ПРИРОДЕН УКРАСЕН КАМЕН
--ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ,ПЛОЧИ ЗА ШАНКОВИ,ИВИЧЊАЦИ ЗА ЅИДАНИ ОГРАДИ,ПЛОЧИ ЗА ШАНКОВИ,СКАЛИ,МЕРМЕРНИ МАСИ И ДР ...

fasada knaf moleraj i dr

Fasada knaf moleraj i dr

IZRABOTKA NA SITE VIDOVI NAJNOVI FASADI KOMPLET SO FASADNO SKELE
- VNATRESNO MASINSKO MALTERISUVANJE SO ABRIP SO AGOLNI LAJSNI
- IZRABOTKA NA ZIDOVI I SPUSTENI PLAFONI OD GIPS-KARTON VO SITE FORMI ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 2 месеци   |  Цена: 1.00 eur
Пластични IBC контејнери од 1000 Литри

Пластични IBC контејнери од 1000 Литри

Продавам 40 пластични IBC контејнери од 1000 Литри.

Цена 2000 Денари парче

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 2 месеци   |  Цена: 2000.00 mkd
Најекономично парно греење со само 5 киловати за 75 м2

Најекономично парно греење со само 5 киловати за 75 м2

Изработка на најекономично сопствено електродно парно греење во станови, куќи деловни простории и сл. со кој се заштедува дури и до 35% електрична енергија во споредба со класичен електрокотел. Не ја загадува околината и работи тивко монофазно е и со една сонда може да загрее и до 75 м2 со ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 2 месеци   |  Цена: 660.00 eur
pvc stolarija / пвц столарија

Pvc stolarija / пвц столарија


Изработуваме пвц врати и прозори со 5 и 6 коморен, високо квалитетен германски КЕМЕРЛИНГ, KBE профил , и 5 коморен ВАИС профил и други пвц системи ,подпрозорски пвц даски ,комарници , венецијанер ролетни ,со вклучен транспорт и монража.
Нашето мото е гаранција и квалитет ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 3 месеци   |  Цена: 2.00 eur
PVC STOLARIJA NAJEVTINO !!! NOVOGODISEN POPUST !!!

PVC STOLARIJA NAJEVTINO !!! NOVOGODISEN POPUST !!!

Izrabotka na PVC stolarija po dimenzija.
Najniski ceni na pazarot. Proizvedeno vo Makedonija.
Nasiot strucen tim zema merki, dostavuva i montira niz cela drzava. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 3 месеци   |  Цена: 45.00 eur
Најдоброто е од Ритам трејд

Најдоброто е од Ритам трејд

Увоз,продажба и вградување на:
Ламинатни подови Егер,Каиндл и Таркет.
Гипс картон системи Ригипс-Интрапрофил и Техногипс. ...

Mermerni plocki po neverojatni ceni!!!

Mermerni plocki po neverojatni ceni!!!

Prodavam mermerni plocki 30 x 30 x1,2 sm i 40 x 40 x 1,2 sm . Beli so kafeavi borduri. Cena odlicna od 10 eur od magacin vo Skopje. Moznost za golemi kolicini so minimalen dogovor vo odnos na cenata

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 5 месеци   |  Цена: 10.00 eur
PROEKTIRANJE I GRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

PROEKTIRANJE I GRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

PROEKTIRANJE I GRADBA NA KUKI.RABOTIME 4 TIPA NA TVRDA GRADBA KARABINSKI DEL I DO KLUC NA RAKA STRUCEN TIM I ISKUSNI MAJSTORI SO KVALITETNI MATERIJALI.UVERETE SE.

NOV KRAN

NOV KRAN

Prodavam potpolno NOV KRAN za 1000kg, seuste spakuvan, Elmon - Bugarija ...

Odlicna ponuda za KOMPRESOR

Odlicna ponuda za KOMPRESOR

Prodavam ODLICEN KOMPRESOR DORIN K-300CS-01, skoro nov, povolno

Д Р В А   З А   О Г Р Е В

Д Р В А З А О Г Р Е В

ПРОДАВАМ ДРВА ЗА ОГРЕВ ВО СКОПЈЕ.ДОСТАВА ДО ДОМА

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 5 месеци   |  Цена: 2800.00 mkd
Шанк за ресторан или кафуле

Шанк за ресторан или кафуле

Шанкот е составен од 2 дела, должината им е 2 м, висината е 150цм и 160цм на деловите, понискиот има вграден плакар со раб. маса, додека другиот е празен.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 5 месеци   |  Цена: 180.00 eur
Алуминиумска Врата и прозор

Алуминиумска Врата и прозор

Вратата и прозорот користени 8 месеци и во одлична состојба се, прозорот е фиксен со димензии в-140цм ш-79цм, а касата на вратата е со димензии в-232цм ш-105цм, вратата е в-228,5цм ш-93,5цм. Коплет со нив има и венецијанер ролетни.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 5 месеци   |  Цена: 240.00 eur
Mermerni plocki po neverojatni ceni!!!

Mermerni plocki po neverojatni ceni!!!

Prodavam mermerni plocki 30x30x1,2 sm i 40x40x1,1 sm bel mermer so kafeavi borduri - linii . Moznost za golemi kolicini . Za golemi kolicini minimalna otstapka od cenata Cenata e: 8 eur + transport

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 година, 6 месеци   |  Цена: 8.00 eur