stubovi I sini za hala,metalni skali,kapija

Stubovi I sini za hala,metalni skali,kapija

PRODAVAM STUBOVI I SINI ZA HALA ,METALNI SKALI,KAPIJA ZA SKLADISTE ILI IMANJE

patos,limen krov,

Patos,limen krov,

Prodavam patos za terasi,limen krov,razni profili,kovana ograda za terasa

PRODAVAM PROTIVPOZARNI CREVA

PRODAVAM PROTIVPOZARNI CREVA

PROTIVPOZARNI CREVA DOLGI PO 15 METRI NOVI PROIZVOTSVO KRAGUEVAC DOSTA KVALITETNI

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-МНОГУ НИСКА ЦЕНА

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-МНОГУ НИСКА ЦЕНА

--ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ И ЗА НАДВОРЕШНА И ВНАТРЕШНА СТРАНА НА ПРОЗОРИТЕ ЗА САМО 600 ДЕН.ЗА 1 МЕТАР ДОЛЖИНА,СО ФИНО ОБРАБОТЕНИ ИВИЦИ И МОНТЕЖА ГРАТИС.
ОВАА ПОНУДА ВАЖИ ЗА БЕЛ МЕРМЕР СО МАЛИ СИВИ НИЈАНСИ НИЗ НЕГО(го има на сликите).МЕРМЕРОТ Е СО ГОЛЕМ КВАЛИТЕТ И ВИСОК ...

МЕРМЕР И УКРАСЕН КАМЕН

МЕРМЕР И УКРАСЕН КАМЕН

---ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНА БУЊА И ДЕКОРАТИВЕН ПРИРОДЕ УКРАСЕН КАМЕН ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ УРЕДУВАЊА(БЕЛ,ЖОЛТ,СИВ,ЗЕЛЕН, И ДР)
---ИЗРАБОТКА НА СКАЛИ,ШАНКОВИ,МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ,ДЕКОРАТИВНИ ЅИДОВИ,МАСИ .ГОЛЕМ ИЗБОР НА МЕРМЕР И ГРАНИТ
НУДИМЕ И МАЈСТОРИ СО ДОЛГОГОДИШНО РАБОТНО УСКУСТВО ...

МЕРНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР

МЕРНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР

МЕРМЕРНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР,ГРАДИНИ (ЖОЛТИ,БЕЛИ,СИВИ)МОЖЕ ДА СЕ ИЗРАБОТАТ ПОМАЛИ И ПОГОЛЕМИ ПО ВАША ЖЕЛБА
ЦЕНА 300 ДЕН ЗА 50 КГ

КАБЕЛ ЕЛЕКТРИЧЕН ПОДЗЕМЕН   К У П У В А М    PP00 5X6, 5X10, АЛУМИНИУМСКИ 4Х16 - 50 МЕТРИ

КАБЕЛ ЕЛЕКТРИЧЕН ПОДЗЕМЕН К У П У В А М PP00 5X6, 5X10, АЛУМИНИУМСКИ 4Х16 - 50 МЕТРИ

КАБЕЛ ЕЛЕКТРИЧЕН ПОДЗЕМЕН К У П У В А М PP00 5X6, 5X10, АЛУМИНИУМСКИ 4Х16 - 50 МЕТРИ
ТЕЛ. 078/358202 И 02/6121090

prodavam imer small50 masina

Prodavam imer small50 masina

prodavam imer small50 masina za nanesuvanje materijal

Solarne celije, vetrenjace i generatori.

Solarne celije, vetrenjace i generatori.


Kompanija " GREEN WORLD group" DOO ima dugogodišnje iskustvo u korišcenju alternativne solarne i obnovljive energije vetra . Ukljuceni smo u razvoj i realizaciju mnogih razlicitih projekata zbog povecane potrebe energetske nezavisnosti i sve veceg korišcenja alternativnih metoda za proizvodnju energije .Firma je specijalizovana za izgradnju , servisiranje i popravku solarne instalacije i ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 5 месеци, 2 седмици   |  Цена: 100.00 eur
Solarne celije, vetrenjace i generatori.

Solarne celije, vetrenjace i generatori.


Kompanija " GREEN WORLD group" DOO ima dugogodišnje iskustvo u korišcenju alternativne solarne i obnovljive energije vetra . Ukljuceni smo u razvoj i realizaciju mnogih razlicitih projekata zbog povecane potrebe energetske nezavisnosti i sve veceg korišcenja alternativnih metoda za proizvodnju energije .Firma je specijalizovana za izgradnju , servisiranje i popravku solarne instalacije i ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 5 месеци, 2 седмици   |  Цена: 100.00 eur
врати блиндор

Врати блиндор

прекрасни блиндор врати со многу типови на заштита. вратата е нова и е со големина 96 по 206. Бесплатно ја транспортирам низ СКопје, и бесплатно ја монтирам воколку има готов отвор.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 6 месеци, 1 седмица   |  Цена: 8800.00 mkd
Јас му се даде на заем на некој

Јас му се даде на заем на некој

Здраво
Доаѓам да ве информираме дека имам за вас
му се даде на заем без никакви souci.Je сум приватна давателот и за време на мојот 10 години ...

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-ЗИМСКИ ПОПУСТ

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ-ЗИМСКИ ПОПУСТ

МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ СО ФИНО ОБРАБОТЕНИ ИВИЦИ И НЕВЕРОЈАТЕН ЗИМСКИ ПОПУСТ.НА СЕКОИ 5 МЕТРИ ДОЛЖНИ ДОБИВАТЕ ЕДНО МЕТРО ГРАТИС.ЈАВЕТЕ СЕ ДА ЗЕМЕМЕ МЕРКИ И ДА ЈА СЛУШНЕТЕ НАШАТА ПОНУДА.ПОПУСТОТ ВАЖИ ДО 01.03 2014.
ПОЗДРАВ ТЕЛ.078-333079

Sami etno keramika

Sami etno keramika

Rucno radjena etno keramika sa kovanim gvozdjem.Proizvodimo keramiku za uredjenje prostora od plocica,listela,rasvete (visilice,lusteri,konzolne lampe),garnisni do sitnih detalja za toplo uredjenje prostora!
Povoljnost za arhitekte i trgovce! ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 6 месеци, 2 седмици   |  Цена: 1.00 eur
garazni vrati

Garazni vrati

ОДЛИЧНИ ГАРАЖНИ ВРАТИ ЛЕТЕЧКИ КРИЛА НА ГЕРМАНСКАТА Ф-МА НОВОФЕРМ СО РАЗМЕРИ:
2500/2125мм ; 2500/2000мм ; 2375/2125мм ; 2375/2000мм.
Цена врата 330 еур ! ...