agolna kada 90 x 90 so sifon,nogalki ,maska,

Agolna kada 90 x 90 so sifon,nogalki ,maska,

agolna tus kada LEA 90 x 90 so sifon,nogalki,maska,otozdola so sipki....Odlicna vednas,ekspres se postavuva bez montaza i dzidanje.lesna za nosenje....vo prodavnica e 4000 den

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 1 месец, 4 седмици   |  Цена: 2000.00 mkd
PROZORI SO KASA 3 KRILA

PROZORI SO KASA 3 KRILA

Se prodava 3 krilni prozori, 1 e so kasa a drugite 2 se bez.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 2 месеци, 1 седмица   |  Цена: 3000.00 mkd
Termoizolacioni Beton na bazi Vermikulita

Termoizolacioni Beton na bazi Vermikulita

Termoizolacioni Beton na bazi Vermikulita
je jedinstveni materijal koji stedi za Vas.
Koristi se za termo i zvucnu izolaciju podova, krovova i tavana. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Termoizolacioni Malter na bazi Vermikulita

Termoizolacioni Malter na bazi Vermikulita

Specijalni, jedinstveni termo i zvucni izolator za unutrasnju i
spoljasnju izolaciju zidova. Materijal koji stedi
vreme i novac. Ugradnjom ovih materijala ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Termoizolaciona Glet Masa na bazi Perlita

Termoizolaciona Glet Masa na bazi Perlita

Perlit je prirodni materijal vulkanskog porekla.
Termoizolaciona glet masa sadrzi u sebi ekspandirani perlit tako da i
ona daje odredjeni stepen Termoizolacije. Vatrootporna, Paropropustljiva, ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 1.00 eur
скелски жабици спојки тркала Алати Колички НОВИ

Скелски жабици спојки тркала Алати Колички НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Штип - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 199.00 mkd
Zabki, Spojki, Kajli, Natezni gl,Trkala, Alati, Kolicki i dr.novi

Zabki, Spojki, Kajli, Natezni gl,Trkala, Alati, Kolicki i dr.novi

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Штип - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 188.00 mkd
Proizvodstvo na site spojki za gradeznistvoto

Proizvodstvo na site spojki za gradeznistvoto

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Штип - пред 2 месеци, 2 седмици   |  Цена: 199.00 mkd
ZASTITNI RESETKI OD KOVANO ZELEZO

ZASTITNI RESETKI OD KOVANO ZELEZO

ZASTINI RESETKI,OGRADI PORTI,GELENDERI,BALKONI,KOVANO ZELEZO

ореови трупци

Ореови трупци

продавам ореови трупци , различни големини, цена по договор

Rabotime gips karton i molerski raboti mn povolno !!

Rabotime gips karton i molerski raboti mn povolno !!

Rabotime gips karton pregradni zidovi spusteni plafoni , gletuvanje , abrib, krecenje , lepenje mreza so lepak , opsivki na vrata i prozorci, lepenje izolacija na vnatresni prostorii po naj povolni ceni !!! javete se ke se dogovorime.

mob- 078202813 ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Куманово - пред 2 месеци, 3 седмици   |  Цена: 1.00 eur
Обезбедува финансирање за вашите проекти

Обезбедува финансирање за вашите проекти

Јас даде кредит од било кој вид има ниска каматна стапка од 2% годишно. Јас сум подготвен да ви даде минимум заем од до 1000€ до 3.000.000€ на долги периоди кои се движат 1-25 години.
За сите заинтересирани (не е ништо сериозно рефрен луѓе). Подготвен сум да се ...

VARIOLAJT, VENACIJANER, KOMARNICI, ROLETNI, ROLO

VARIOLAJT, VENACIJANER, KOMARNICI, ROLETNI, ROLO

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ,ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ , РОЛО ЗАВЕСИ , ЗЕБРА ЗАВЕСИ ,КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ , ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ ОД ПОЗНАТИОТ СВЕТСКИ БРЕНД HOLIS INDUSTRY ОД КОЈА ФИРМА ПОСЕДУВАМЕ И СЕРТИФИКАТИ.
СЕ ЗА ВАШИОТ ДОМ НА ЕДНО МЕСТО ОД ПРОИЗВОД, МОНТАЖА И СЕДВИС ПО ЦЕНИ ПРИСТАПНИ ЗА СЕКОГО. ...

продавам паркет од бука

Продавам паркет од бука

продавам употребуван паркет од 60м2, бука со димензии 25cm X 3cm

cena 3 EUR

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Градежни материјали  |   Скопје - пред 3 месеци, 1 седмица   |  Цена: 3.00 eur
заем понуда до сериозни поединци

Заем понуда до сериозни поединци

заем понуда до сериозни поединци
Добро вечер г-дин и г-ѓа
Ви се потребни пари позајмување помеѓу поединци да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот кои предизвикуваат банките, преку отфрлање на вашата апликација датотеки на кредит. Движат од 500 до 700.000 во период од 5 ...