машки и женски Јоркшир Териер за усвојување.

Машки и женски Јоркшир Териер за усвојување.

овие се во потрага по нов дом и familt дека ќе преземе многу добра заштита од нив. сите тие се проверени ветеринар, UKC Регистрирани, педигре и пасош. тие ќе дојдат заедно сите овие документи, вклучувајќи и играчки албум. тие се подготвени за нивниот нов дом.

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Битола - пред 3 години, 1 месец   |  Цена: 50.00 eur
машки и женски Јоркшир Териер за усвојување.

Машки и женски Јоркшир Териер за усвојување.

овие се во потрага по нов дом и familt дека ќе преземе многу добра заштита од нив. сите тие се проверени ветеринар, UKC Регистрирани, педигре и пасош. тие ќе дојдат заедно сите овие документи, вклучувајќи и играчки албум. тие се подготвени за нивниот нов дом.

NAMESTENI NATPREVARI - Zarabotuvacka SIGURNA

NAMESTENI NATPREVARI - Zarabotuvacka SIGURNA

Zdravo jas sum Saso od Makedonija.Vo Germanija sum veke 4 godini tuka se zapoznav so luge koj sto imaat oformeno svoj tim, i koi sto imaat mnogu sigurni kanali na informacii za doznavanje na NATPREVARITE KOI STO SE NAMESTENI. Znaci kako prvo jas moram seto ova da go rabotam ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 1 месец   |  Цена: 45.00 eur
ПРОДАВАМ ПРАСИЊА!

ПРОДАВАМ ПРАСИЊА!

ПРОДАВАМ ПРАСИЊА ЗА ПЕЧЕЊЕ ....ДОСТАВА ДО ДОМА !

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 2 месеци   |  Цена: 220.00 mkd
se prodavaat ovci

Se prodavaat ovci

ovci 120 komada se prodavaat

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Кратово - пред 3 години, 2 месеци   |  Цена: 9999.00 eur
kupuvam malo bebe majmun kapucin

Kupuvam malo bebe majmun kapucin

kupuvam malo bebe majmun kapucin

Muzjak Mopsa - slobodan za parenje - moguca prodaja

Muzjak Mopsa - slobodan za parenje - moguca prodaja

Muzjak mopsa vrhunskog eksterijera I gentskog potencijala – slobodan za parenje – moguca I prodaja. Mops CH Sasquehanna Cytrus, Shefield krvne linije PRM, 12xCAC, 3xRCAC, 4xCACIB, 4xRCACIB, 10xPRVAK RASE. 00381643166377 E-mail dokljan.d@gmail.com Milenko Pokrajac Cara Lazara 227 26220 Kovin, Srbija ...

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 3 месеци   |  Цена: 1.00 eur
Prodavam prasnija !!

Prodavam prasnija !!

Prodavam prasinja okolu 20-25 kg
120 denari od kg -- Cenata e fiksna!!

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 3 месеци   |  Цена: 120.00 mkd
Prodavam pceli

Prodavam pceli

Prodavam sandaci so pceli. Cena povolna. Telefon 071/944491 ...

Пчелни друштва

Пчелни друштва

Се продаваат 20 пчелни друштва во сандаци ЛАНСТРУТ на 2 спрата. 50евра едно пчелно друштво

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Кочани - пред 3 години, 4 месеци   |  Цена: 1000.00 eur
Sakam kuce mala rasa na podarok

Sakam kuce mala rasa na podarok

sakam kucence mala rasa na podarok ili po povolna cena
kontaktirajte me na macinka_mk@hotmail.com

dom.zivotni

Dom.zivotni

prodavam zajaci zivi 15 kom sredna golemina.

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 4 месеци   |  Цена: 12.00 mkd
Кучиња

Кучиња

Подарувам 4 женски кучиња , Мајката е мешан териер .

Kutrinja germanski Ovcar

Kutrinja germanski Ovcar

Mali kutrinja germanski Ovcar ekstra

Прикажи го огласот  |   Животни и миленичиња »  Домашни животни  |   Скопје - пред 3 години, 5 месеци   |  Цена: 200.00 eur
Mops kutrinja za prodazzba

Mops kutrinja za prodazzba

se prodavaat kutrinja mops, dve zzenki, eden mazzjak

tetko: Multi JCh. Multi Ch. Dendy - 4xJCAC, 15xCAC, 1xRCAC, 6xCACIB, 1xRCACIB, 13xBOB, 1xBOS, 1xBOG I, 2xBOG II, 2xBOG III, CC'09 (Club Champion) ...