OPEL OMEGA 2.3  - 650 evra!!!

OPEL OMEGA 2.3 - 650 evra!!!

Се продава OPEL OMEGA 2.3, дизел, произведена 1990 год.,алуминиумски бандажи, серво, гаражирана и во одлична возна состојба.

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Кочани - пред 10 часа, 33 минути   |  Цена: 650.00 eur
BMW 530D 2005

BMW 530D 2005

kolata e vo odlichna sostojba

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 15 часа, 16 минути
Skoda Fabia 1,2 HTP (51kW / 70KS)

Skoda Fabia 1,2 HTP (51kW / 70KS)

Мануелен менувач со 5 брзини
Climatic – полуавтоматски клима уред
ABS – систем за сопирање ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 3 дена, 10 часа   |  Цена: 5200.00 eur
Автомобилски кредит

Автомобилски кредит

Вие потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со
финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот предизвикан со
Банки, за отфрлање на вашата апликација фајлови кредити? Јас сум ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Струмица - пред 3 дена, 11 часа   |  Цена: 10000.00 eur
MERCEDES ML55 AMG

MERCEDES ML55 AMG

Prodavam MERCEDES ML55 AMG vo odlicna sostojba na MK tablici, so realni 152.000 KM i vo besprekorna sostojba, odrzuvan vo Mercedes i ja poseduva slednata oprema:
- Xenon
- Navigation ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 4 дена, 9 часа   |  Цена: 11000.00 eur
Часови по Англиски јазик

Часови по Англиски јазик

Часови по Англиски јазик
Држам приватни часови по Англиски јазик наменети за возрасни. Реализацијата на часовите е на моја адреса . Доколку вашиот дом се наоѓа во непосредна близина можно е и на ваша адреса.
Цената за 1 Час кој трае 60 минути изнесува 200 денари !! Цената за 1 Час кој ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 4 дена, 10 часа
audi 80 1.9 tdi i nissan sanny 1.7D za zamena

Audi 80 1.9 tdi i nissan sanny 1.7D za zamena

se zamenuvaat dvete koli audi 80 B3 1.9 tdi i nissan sanny 1.7 d za edna kola.Audito od oprema poseduva :servo volan, elektrika na site stakla, klima- ne raboti, pocinkovana sasija koja ne skapuva ,registrirana e do 06-2015.Nissan Sunny 1.7 D oprema:servo ,elektrika na ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Прилеп - пред 4 дена, 22 часа   |  Цена: 5555.00 eur
prodavam yugo

Prodavam yugo

prodavam yugo 45 benzin plin ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 10.00 eur
prodavam opel corsa 1.2

Prodavam opel corsa 1.2

prodavam opel corsa 1.2 so atestiran pli b- klasa

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 1 седмица   |  Цена: 1.00 eur
Prodavam Mercedes domakinski odrzuvan i vozen

Prodavam Mercedes domakinski odrzuvan i vozen

Prodavam Mercedes Classic C200 CDI, 2001-va godina, 209149km, registriran do Noemvri 2015, 4 letni gumi Michelin vozeni 8000km + 2 zimski Kebler vozeni samo ovaa sezona,
Kolata e so napraven servis, i raboti se EXTRA vo nea, nikakva intervencija ne e potrebna, vozen i odrzuvan domakinski, molam samo za seriozni zainteresirani ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Кратово - пред 1 седмица, 1 ден   |  Цена: 6500.00 eur
Часови по Англиски јазик

Часови по Англиски јазик

Часови по Англиски јазик
Држам приватни часови по Англиски јазик наменети за возрасни. Реализацијата на часовите е на моја адреса . Доколку вашиот дом се наоѓа во непосредна близина можно е и на ваша адреса.
Цената за 1 Час кој трае 60 минути изнесува 200 денари !! Цената за 1 Час кој ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 1 седмица, 4 дена
suzuki maruti

Suzuki maruti

Se prodava suzuki maruti 95god.smeneti cauri rebrast kais maslo i dve predni gumi novi zadni solidni.kolata e vo odlicna sostojba.registrirana do 25.11.2014

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Прилеп - пред 1 седмица, 4 дена   |  Цена: 750.00 eur
grande punto 1.3 jtd 2006

Grande punto 1.3 jtd 2006

fiat grande punto 1.3 jtd vo odlicna sostojba 2006 g skopsko ne uvezuvano

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 1 седмица, 6 дена   |  Цена: 4450.00 eur
BMW 320d - 153 KS - Автоматик - Топ состојба

BMW 320d - 153 KS - Автоматик - Топ состојба

BMW 320d - 153 KS - Автоматик - Топ состојба
Со клима, фул опрема, ...

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Штип - пред 2 седмици, 2 дена
grande punto

Grande punto

fiat grande punto 1.3 jtd vo odlicna sostojba

Прикажи го огласот  |   Возила »  Автомобили  |   Скопје - пред 2 седмици, 2 дена   |  Цена: 4450.00 eur