Продавам фрижидер Кончар

Продавам фрижидер Кончар

Фрижидерот е половен и е во одлична состојба. Цена: 2000 ден. Локација: Битола

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 1 година, 11 месеци   |  Цена: 2000.00 mkd
Bojler od PROHROM - 80 litri - Koncar

Bojler od PROHROM - 80 litri - Koncar

Prodavam bojler od 80 litri marka Koncar - celosno ispraven i malku koristen. Ima i drzaci za na zid.
Bojlerot e od PROHROM i so toa ima dozivotna garancija.
Cenata e 8.000,oo denari. ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 1 месец   |  Цена: 8000.00 mkd
Prodavam masina za alista marka FAVORIT

Prodavam masina za alista marka FAVORIT

Prodavam masina za perenje alista marka FAVORIT vo ispravna sostojba,koristena 5 godini,cena povolna.

Bojler

Bojler

Prodavam Bojler 80 litri vo ispravna sostojba

prodavam klima ured BEKO

Prodavam klima ured BEKO

prodavam klima ured BEKO,poradi preselba edna godina koristena skoro nova.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 5 месеци   |  Цена: 7000.00 mkd
prodavam lavabo

Prodavam lavabo

prodavam lavabo edna godina koristeno skoro novo.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 5 месеци   |  Цена: 1500.00 mkd
Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje, slovensko poteklo, so nov motor i vo odlicna sostojba, Kapacitet 400 litri.

pravosmukalka

Pravosmukalka

skoro novo

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 7 месеци   |  Цена: 1000.00 mkd
mikrobranova pecka,nova

Mikrobranova pecka,nova

prodavam mnogu eftino

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 7 месеци   |  Цена: 2000.00 mkd
Продавам електрична печка

Продавам електрична печка

Продавам електрична печка „elind(4)“ во исправна состојба. Контакт на 047233146 и 075634194. Цена 4000 денари.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 8 месеци   |  Цена: 4000.00 mkd
Prodavam kafemat SEVERIN

Prodavam kafemat SEVERIN

Prodavam aparat SEVERIN za pravenje na kafe (makijato, ekspreso), kapucino. Isto taka e pogodna za prigotvuvanje na instant caevi (vo kesicki). Aparatot e skoro nov!!!

Tel. 077 546 178 Vlatko ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 8 месеци   |  Цена: 3.00 mkd
АНТИДЕКУБИТАЛЕН ДУШЕК И ВАКУМ АСПИРАТОР

АНТИДЕКУБИТАЛЕН ДУШЕК И ВАКУМ АСПИРАТОР

Продавам:
1.Антидекубитален душек со димензии 200х90х6 см е пневматски душек со комбинација е од 130 ќелии во повеќе секции. Служи како превентива и терапија на декубитос. Душекот се испорачува со компресор кој служи за пумпање и одржување на состојбата.
2.Вакум аспиратор ...

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 2 години, 9 месеци   |  Цена: 300.00 eur
Fiskalna kasa Syenrgy sy50

Fiskalna kasa Syenrgy sy50

Se prodava fiskalna kasa Syenrgy sy50 mnogu malce koristena.

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 3 години, 2 месеци   |  Цена: 3500.00 mkd
GREAC NA PLIN   3 KW

GREAC NA PLIN 3 KW

PRODAVAM GREAC NA PLIN 3 KW KORISTEN 2 MESECA TURSKO POIZDVODSTVO

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 3 години, 8 месеци   |  Цена: 1300.00 mkd
FRITEZA

FRITEZA

FRITEZA MALKU KORISTENA MNOGU SOCUVANA

Прикажи го огласот  |   Градежништво, алат и домаќинство »  Апарати за домаќинство  |   Битола - пред 3 години, 8 месеци   |  Цена: 1000.00 mkd